Шахраї заволоділи коштами

Правоохоронці вживають заходи щодо встановлення осіб зловмисників, які з банківських карток мешканців Миколаївської області зняли грошові кошти.

До Первомайського міськвідділу звернулась жінка та розповіла правоохоронцям, що вдень до неї зателефонував невідомий чоловік, який представився працівником одного з банків. Співрозмовник повідомив їй про раптовий збій у комп’ютерній мережі банку. Для поновлення бази клієнтів йому потрібно було уточнити її персональні данні та ПІН-код банківської картки. Не підозрюючи нічого лихого, жінка надала йому всю потрібну інформацію. Через деякий час на її мобільний телефон надійшло СМС-повідомлення про зняття з банківської картки 12 тисяч гривень.

Аналогічний випадок відбувся у м. Южноукраїнськ, де «банківській працівник» також під приводом перевірки даних незаконно заволодів більше 4000 грн. мешканки Доманівського району.

Слідчими відділеннями Первомайського та Южноукраїнського МВ УМВС України в Миколаївській області розпочаті кримінальні провадження за ознаками ч.1 ст.190 КК України «Шахрайство», санкція якої передбачає покарання у вигляді штрафу до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк до двохсот сорока годин, або виправних робіт на строк до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років.

СЗГ УМВС України в Миколаївській області

Show Buttons
Hide Buttons