Статистика знає все

Заробітна плата та стан її виплати по місту Вознесенську за  2014 рік

Управління статистики у Вознесенському районі повідомляє, що за 2014р. середньооблікова кількість штатних працівників по місту Вознесенську (на підприємствах, установах, організаціях та відокремлених підрозділах з кількістю найманих працівників 10 осіб і більше) становила 7520 осіб, або 3,4% від середньообласного показника та порівняно з минулим роком збільшилась на 1,6%.

Розмір їх середньомісячної заробітної плати складав 2476,69 грн., що на 2,1% більше ніж за 2013 рік. Водночас він на 25,9% був меншим за середній рівень по області та при цьому, у 2 рази вище законодавчо встановлених державних соціальних гарантій, а саме рівня мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму для працездатної особи (1218 грн.). По рівню заробітної плати серед територіальних одиниць області місто посіло 8 місце.

Упродовж 2014 року адміністрацією підприємств не припинялася практика використання робочої сили у режимі неповної зайнятості. Так, кількість працівників, які перебували у відпустках без збереження заробітної плати (на період припинення виконання робіт) склала 134 особи (1,8% середньооблікової кількості штатних працівників). Крім цього, були працівники, які переведені з економічних причин на неповний робочий день (тиждень), їх кількість склала 1403 особи (18,7% середньооблікової кількості штатних працівників).

Згідно наданої державної статистичної звітності (без урахування найманих працівників статистично малих підприємств та зайнятих у фізичних осіб-підприємців), заборгованість із виплати заробітної плати впродовж грудня 2014 року зменшилась на 47,3%, або на 58,1 тис.грн. і на 1 січня 2015 року становила 64,7 тис.грн., що майже в 6 разів, або на 308,7 тис.грн. менше обсягу заборгованості на початок 2014 року. У загальнообласних обсягах заборгованості питома вага боргу по місту Вознесенську становила 0,2%.

Вся сума невиплаченої заробітної плати сконцентрована на економічно активних підприємствах. Кількість працівників економічно активних підприємств, які вчасно не отримали заробітну плату, на 1 січня 2015 року склала 28 осіб. Кожному із цих працівників не виплачено у середньому по 2310,71 грн.

Заробітна плата та стан її виплати по Вознесенському району за 2014 рік

Управління статистики у Вознесенському районі повідомляє, що за 2014 рік середньооблікова кількість штатних працівників на підприємствах, установах, організаціях та їхніх відокремлених підрозділах з кількістю найманих працівників 10 осіб і більше становила 2998 осіб, або 1,4% від середньообласного показника, та порівняно з відповідним періодом минулого року вона зменшилась на 12,4%.

Розмір їх номінальної середньомісячної заробітної плати складав 2205,84 грн., що на 34% менше ніж по області та в 1,8 раза більше законодавчо встановлених державних соціальних гарантій, а саме рівня мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму для працездатної особи (1218 грн.). Порівняно з 2013 роком її розмір збільшився на 2,6%.

Упродовж 2014 року адміністрацією підприємств застосовувалась практика використання робочої сили у режимі неповної зайнятості. Так кількість працівників, які перебували у відпустках без збереження заробітної плати (на період припинення виконання робіт) становила 14 осіб, що склало 0,5% середньооблікової кількості штатних працівників. Також були працівники які переведені з економічних причин на неповний робочий день (тиждень), їх кількість становила 550 осіб (18,3% середньооблікової кількості штатних працівників).

Згідно наданої державної статистичної звітності (без урахування найманих працівників статистично малих підприємств та зайнятих у фізичних осіб-підприємців)  упродовж грудня заборгованість із виплати заробітної плати по району залишалася незмінною і на 1 січня 2015р. становила 72,3 тис.грн. (станом на 1 січня 2014р. заборгованості із виплати заробітної плати не зафіксовано). Питома вага суми невиплаченої заробітної плати по Вознесенському району в загальному показнику по Миколаївській області становила 0,2%.

Вся сума заборгованості із виплати заробітної плати припала на підприємства щодо яких реалізується процедура відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом.

Управління статистики  у Вознесенському районі

Show Buttons
Hide Buttons