Статистика знає все

Діяльність підприємств сфери послуг м. Вознесенська у 2014 році

Управління статистики у Вознесенському районі інформує, що у 2014р. на ринку послуг міста фактично працювали 67 юридичних осіб та їх відокремлених підрозділів або 95,7% від загальної кількості підприємств, що звітували, серед яких 82,1% – госпрозрахункові підприємства. Обсяг реалізованих послуг (уключаючи ПДВ), наданих підприємствами сфери нефінансових послуг різним споживачам, по місту склав 123,3 млн.грн., з нього реалізація послуг підприємствам і організаціям становила 103 млн.грн. (83,6%).

В структурі обсягу реалізованих послуг за видами економічної діяльності, найбільшу частку (63,7%) займають послуги допоміжного обслуговування наземного транспорту, водночас, менше 0,1% належить послугам: із ремонту обладнання зв’язку; з функціонування театральних і концертних залів; діяльності ресторанів, надання послуг мобільного харчування; з діяльності у сфері архітектури; з ремонту електронної апаратури побутового призначення для приймання, записування, відтворювання звуку і зображення; з іншої діяльності із забезпечення трудовими ресурсами; з ремонту інших побутових виробів і предметів особистого вжитку; з діяльності готелів і подібних засобів тимчасового розміщення; з надання соціальної допомоги без забезпечення проживання для осіб похилого віку та інвалідів; із функціонування музеїв.

Населенню за 2014р. реалізовано послуг на 20,3 млн.грн. (16,4%). У розрахунку на одного мешканця міста обсяг реалізованих послуг склав 3,4 тис.грн.

Крім того, усіма підприємствами сфери послуг отримано доходів від здавання під найм на суму 461,7 тис.грн.

Частка реалізованих послуг госпрозрахунковими підприємствами в загальному обсязі реалізації по місту становить 98,3%.

Діяльність підприємств сфери послуг Вознесенського району в 2014 році

Управління статистики у Вознесенському районі інформує, що у  2014р. на ринку послуг району фактично працювали 10 юридичних осіб або 76,9% від загальної кількості підприємств, що звітували, серед яких 80% – госпрозрахункові підприємства. Обсяг реалізованих послуг (уключаючи ПДВ), наданих підприємствами сфери нефінансових послуг різним споживачам, по району склав 2309,3 тис.грн., з нього реалізація послуг підприємствам і організаціям становила 957 тис.грн. (41,4%).

В структурі обсягу реалізованих послуг за видами економічної діяльності переважаюча частка належала підприємствам, здійснюючим операції з надання в оренду і експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна (40,8%) та підприємствам, які надають послуги вантажного автомобільного транспорту (31,7%), найменша частка (1%) – підприємствам, які надають соціальну допомогу без забезпечення проживання для осіб похилого віку та інвалідів.

Населенню за 2014р. реалізовано послуг на 1352,3 тис.грн. (58,6%). У розрахунку на одного мешканця району обсяг реалізованих послуг склав 74,7 грн.

Частка реалізованих послуг госпрозрахунковими підприємствами в загальному обсязі реалізації району становить 97,4%.

Оплата та заборгованість населенням міста Вознесенська

житлово-комунальних послуг у січні–березні 2015 року

За даними управління статистики у Вознесенському районі, упродовж січня–березня 2015 року населенню м.Вознесенська нараховано до сплати за житлово-комунальні послуги (без урахування сум субсидій та пільг) 12,8 млн.грн. Сплачено ним, включаючи погашення боргів попередніх періодів, 15,3 млн.грн. Рівень оплати житлово-комунальних послуг склав 119,7% (за рахунок погашення боргів попередніх періодів). За видами послуг найвищий був рівень оплати з газопостачання – 127%, найнижчий – з централізованого опалення та гарячого водопостачання – 79,8%.

За послуги з централізованого водопостачання та водовідведення сплачено 105,7% нарахованих сум, з вивезення побутових відходів – 98,7%, з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 97,1%.

Що стосується заборгованості населення міста за житлово-комунальні послуги, то з початку року вона зменшилась на 2,5 млн.грн. або на 56,6% і на кінець березня становила 1,9 млн.грн. Термін заборгованості склав 0,5 місяця.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.03 № 976 «Про затвердження порядку погашення реструктуризованої заборгованості та внесення поточних платежів за житлово-комунальні послуги», упродовж січня–березня 2015 року з населенням укладено 17 договорів щодо погашення заборгованості на суму 24 тис.грн. Сума внесених платежів по всіх договорах, які були укладені у цьому та попередніх роках, становила 29,6 тис.грн.

Оплата населенням Вознесенського району житлово-комунальних послуг

у січні–березні 2015 року

Управління статистики у Вознесенському районі повідомляє, що упродовж січня–березня 2015 року  населенню району нараховано до сплати, без урахування сум субсидій та пільг, за споживання житлово-комунальних послуг 5,3 млн.грн. Оплачено населенням, включаючи погашення боргів попередніх періодів, 5,7 млн.грн. Рівень сплати житлово-комунальних послуг склав 108,4% (За рахунок погашення боргів попередніх періодів). При цьому, найвище його значення зафіксовано за послуги по газопостачанню – 110,5%,  найнижче – з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 84,9%.

При цьому борг населення за утримання будинків і споруд та при будинкових територій склав 334,1 тис.грн., централізоване водопостачання та водовідведення – 313,1 тис.грн., за вивезення побутових відходів – 87,9 тис.грн.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.03 № 976 “Про затвердження порядку погашення реструктуризованої заборгованості та внесення поточних платежів за житлово-комунальні послуги”, упродовж січня–березня 2015 року укладено 13 договорів щодо погашення заборгованості на суму 47,7 тис.грн. Сума внесених платежів по всіх  договорах, які були укладені у цьому та  попередніх роках становила 20,8 тис.грн.

Управління статистики  у Вознесенському районі.                                 

Show Buttons
Hide Buttons