А в ответ тишина…

Шановна редакція! Звертаємося до Вас з проханням висвітлити на сторінці газети наші нарікання до відповідальних працівників відповідних служб у місті, бо наші звернення  у ці інстанції результатів не дали.

Наша вулиця Осадчого з №№38 та 49 до 54 та 63 не освітлюється вже більше місяця. Пройти в темний час непридатними для ходіння доріжками, якщо їх можна ще так назвати після природних катаклізмів, неможливо. Тим паче проїжджою частиною дороги, де цілодобово республіканською трасою снують у великій кількості на великій швидкості автомобілі-фури, вже не кажучи про інші, вантажні та легкові. В таких  умовах жити тут дуже тяжко.

 

Ще більше гнітить те, що з іншого боку наших садиб, які прилягають до рову, як і городи мешканців вул. Тімірязєва з №44 до 54,  мешканець будинку №50 та деяких інших викидають багато сміття та цілодобово розводять  тут вогнища, особливо вночі, з вибухами та тріском, димовою завісою. На наші прохання та вимоги припинити ці порушення, так як ми задихаємося від диму, пластів з попелу, що вкривають наші подвір’я, ніхто не реагує і знов це роблять крадькома. Зокрема, звернення інваліда ВВВ Мунтяна Михайла Володимировича, для життя якого це стало серйозною загрозою, та голови ветеранської ради мікрорайону Болгарки Куманівської Ганни Василівни також залишилося без розгляду.

Дільничі інспектори міліціі Каращук В.,Горін О.М. на чолі з керівником служби ДІМ Тижневим В.В. на неодноразові прохання вжити заходи до порушників (у будинку №50 вул.Тімірязєва проживають без господарів та реєстрації немісцеві мешканці сумнівного вигляду, вулиця біля будинку та дороги завалена камінням, піском та іншим) вимагали письмову заяву з підписами, бо без неї ніяк не можуть реагувати, навіть проводити перевірку. А у житлово-комунальній службі від такої  відмовились, але крім бесіди з заявником все лишилося без змін. У службі МНС відповіли, що профілактикою пожеж не займаються, зреагують тільки на пожежу, яка перекинеться з вогнищ до наших будинків і взагалі, щоб з заявою прийшов сам інвалід до МНС .

Конкретні факти негативного впливу на стан  здоров’я  потерпілих від згарищ мешканців садиб з вулиці Осадчого та тих, хто перебуває в гостях під  час вогняного свавілля, додатково будуть надані при необхідності.

З повагою та надією, сім’ї  будинків вул.Осадчого: Тодорашко, Голубові, Васильківські, Панюти, Черкес, Тарасові,  Мунтян, Єгорова, Барбой.

м. Вознесенськ, 19.08.2013року.

Добавить комментарий

Show Buttons
Hide Buttons