Цигарка та пляшка – остання “радість” перед смертю

17 березня, о 8.30, в с. Мартинівське Вознесенського району виникла пожежа у житловому будинку, повідомлення про яку надійшло до МНС від сусідів близько 10.00. Прибувши на місце, співробітники МНС за годину ліквідували загоряння.

Вогонь знищив деякі меблі та побутові речі. Проте найжахливішим виявилася трагічна загибель у вогні двох чоловіків – 52 та 27 років. Попередня причина виникнення пожежі – необережність під час паління господаря будинку. За словами сусідів, 52-річний чоловік, господар будинку, вів не зовсім здоровий спосіб життя, зловживав алкогольними напоями, не працював. У його помешканні доволі часто збиралися сумнівні компанії любителів оковитої. Цього разу чоловіки зібралася востаннє – загинув не тільки господар, а і його гість, який проживав неподалік. Вогонь було ліквідовано відділенням самостійної державної пожежної частини по охороні Вознесенського району.

МНС попереджає!  Пляшка та цигарка – не найліпша “компанія” для проведення дозвілля. Пам’ятайте, що паління у ліжку, необережність під час використання відкритого вогню залишаються найчастішими причинами виникнення пожеж у житловому секторі.
А. Глінська, Інспектор ВНПД Вознесенського РВ.

Добавить комментарий

Show Buttons
Hide Buttons