Допоможіть встановити злочинців

За фактом розбійного нападу на родину мешканця Вознесенського району розпочато кримінальне провадження за ознаками ч.3 ст.187 КК України «Розбій», встановлюються особи, причетні до вчинення тяжкого злочину.

Близько 23.00 години 31.10.2014 року до помешкання 50-річного мешканця села Вознесенського району увірвалися троє невідомих, обличчя яких були закриті масками. Зловмисники, погрожуючи застосуванням зброї та бейсбольних біт відносно господаря та членів його родини, почали вимагати віддати їм грошові кошти. Аби не ризикувати життям своїх близьких, чоловік повідомив нападникам місце, де він зберігав гроші. Заволодівши близько 8 тисяч гривень та 7 тисяч доларів США, злочинці зникли.

Слідчим відділенням Вознесенського МВ УМВС України в Миколаївській області розпочато кримінальне провадження за ознаками ч.3 ст.187 КК України «Розбій», санкція якої передбачає позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років із конфіскацією майна, встановлюються особи,причетні до вчинення тяжкого злочину.

Шановні громадяни!

Міліція області звертається до всіх можливих свідків події або тих, хто володіє будь-якою інформацією, що може стати корисною для розкриття злочину, звернутися за телефонами 102, (05134) 3-31-52, 066-014-00-84 або за адресою м. Вознесенськ, вул. Жовтневої Революції, 24,Вознесенський РВ УМВС.

Заздалегідь вдячні за співпрацю, конфіденційність гарантується.

 

Прикмети нападників:

1-й: віком 25 – 30 років, зріст приблизно 165 см., корінної статури, був одягнений в синю джинсову куртку, на обличчі щетина 3-5 мм., при нападі використовував маску, виготовлену зі джинсової тканини;

2-й: віком 25 – 30 років, зріст приблизно 185 см., середньої статури, був одягнений в чорну довгу куртку, при нападі використовував спортивну шапку з прорізями для очей зі щільної шерстяної тканини;

3-й: віком 25 – 30 років, зріст приблизно 165 см., середньої статури, при нападі використовував чоловічу шапку із шерсті, яка була щільно натягнута на обличчя.

СЗГ УМВС України в Миколаївській області

Show Buttons
Hide Buttons