Інтернетшахрайство

За фактом заволодіння грошовими коштам розпочато кримінальне провадження за ознаками ч.3 ст. 190 КК України «Шахрайство», встановлюється особа зловмисника.

До чергової частини Вознесенського міськвідділу міліції звернувся 27-річний місцевий мешканець із заявою про те, що став жертвою шахрая.

Хлопець розповів, що маючи намір придбати мотоцикл, переглянув на Інтернет – сайтах різноманітні оголошення. Знайшовши прийнятний варіант, він відразу зателефонував за номером, що був указаний в оголошенні. Слухавку взяв чоловік, який розповів умови продажу. Переказавши на вказаний банківський рахунок 1000 гривень, покупець навіть отримав електронною поштою фото накладної. Чоловік був упевнений, що транспортний засіб вже відправлений, тому перерахував залишену суму – 9500 гривень та став чекати на посилку. В обумовлений термін товар так і не надійшов, тому хлопець зателефонував до продавця, але зв’язок з абонентом був відсутній. Зрозумівши, що його ошукали, потерпілий звернувся за допомогою до правоохоронців.

Слідчим відділенням Вознесенського МВ УМВС України в Миколаївській області розпочато кримінальне провадження за ознаками ч. 3 ст. 190 КК України «Шахрайство», санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років. Проводяться першочергові слідчі дії, встановлюється особа зловмисника.

Наталія Лобенко, помічник начальника Вознесенського МВ УМВС України в Миколаївській області

Show Buttons
Hide Buttons