Кредитні шахраї

Слідчим відділенням Арбузинського райвідділу міліції розпочато кримінальне провадження за ознаками шахрайства. Очікується на висновки експертиз, згідно яких будуть прийняті подальші рішення відносно зловмисника.

До міліції Арбузинського району Миколаївської області звернувся 59-річний місцевий мешканець та повідомив, що відносно нього вчинено злочинні дії.

Так, до заявника зателефонував представник банку та «нагадав» про необхідність сплати боргового зобов’язання. Чоловік не укладав жодної угоди з жодною фінансовою установою, тому з початку він зазначив телефонному співрозмовнику, що той, напевно, помилився номером телефону, а потім, коли йому назвали його повні анкетні дані, дату та місце оформлення кредиту, а особливо суму грошей, що потрібно повернути разом із відсотками, то він зрозумів, що став жертвою шахрайських дій.

Правоохоронці знайшли чоловіка, який під прізвищем заявника взяв кредит. Односелець потерпілого, пояснюючи причини свого протиправного вчинку, розповів міліціонерам про своє складне матеріальне становище та потребу в сумі майже 30 тисяч гривень. А копію паспорту заявника, мовляв, він знайшов просто на вулиці. Знаючи власника документу, він вирішив скористатися такою «нагодою» та отримати гроші.

Як саме зловмисник збирався повертати кредит, та все ж таки яким чином він оформив фінансову угоду наразі встановлює слідство.

Слідчим відділенням Арбузинського РВ УМВС України в Миколаївській області розпочато кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст.190 КК України «Шахрайство», санкція якої передбачає покарання у вигляді накладанняштрафу до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк до двохсот сорока годин, або виправних робіт на строк до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років.

СЗГ УМВС України в Миколаївській області

Show Buttons
Hide Buttons