Невдалі «заробітки»

В прошлом номере «НГ» сообщалось о том, что 1 июня по ул. Шевченко было совершено разбойное нападение на 48-летнего жителя Вознесенска Я., который занимается обменом валюты на центральном рынке города. Злоумышленникам, применив физическую силу и газовый баллончик, удалось отобрать у мужчины барсетку, в которой была крупная сумма денег, мобильник, калькулятор и гражданский паспорт.
Сегодня мы предлагаем более подробный рассказ о случившемся, представленный Владиславом Гнатенко – сотрудником отдела по связям с общественностью УМВД Украины в Николаевской области.
Двоє галичан, 23-річний Сергій зі Львова та його 30-річний колега з Тернопільщини Микола, не мали постійного заробітку за місцем проживання, тому й подалися на заробітки до столиці. Зустрівшись одного разу, чоловіки потоваришували й згодом почали разом подорожувати по країні в пошуках роботи. Останнього разу, працюючи робітниками на будівництві багатоповерхівки під Києвом, чоловіки не отримали бажаних грошей та вирішили компенсувати фінансову нестачу злочинним шляхом. Ідея скоїти розбійний напад належала Миколі, який свого часу відбував покарання у місцях позбавлення волі. Розробляючи злочинний план, чоловік пригадав, що в юнацькі роки був у Вознесенську, і пам’ятає сусіда – приватного підприємця, який займався обміном валюти на місцевому ринку, що і став об’єктом злочинного умислу.
Зваблені бажанням швидкого заробітку, «гастролери» покинули столицю та прибули до м. Вознесенська. Встановивши місце проживання своєї жертви, чоловіки відразу почали проводити стеження, готуючись до вдалого моменту для скоєння злочину. Досконало підготуватися до справи чоловікам завадила жадібність, їм  кортіло якомога швидше отримати бажані гроші. У той час, коли підприємець серед білого дня повертався з ринку додому, Сергій з Миколою вже не могли чекати і напали на нього. Сергій почав розпилювати чоловіку в обличчя газовий балончик, а Микола в той час відбирав сумку з грошима у потерпілого, наносячи йому удари ногами. Незважаючи на такі обставини, підприємець не розгубився і почав чинити опір нападникам. Вже за мить валіза з грошима потрапила до рук Миколи і, покинувши підприємця, зловмисники пустилися навтьоки. Колишній «афганець» та взагалі не «робкого десятку» чоловік почав наздоганяти злочинців. Дезорієнтовані в незнайомому місті нападники бігли через парк у напрямку до центру, за ними біг потерпілий та голосно кликав на допомогу. Чисельні свідки, які спостерігали таку картину, не залишились осторонь і вже через кілька хвилин парк був оточений працівниками міліції та небайдужими громадянами. За кілька хвилин зловмисників разом з речовими доказами було затримано. 17 тисяч викрадених гривень повернуто підприємцю. На даний час «заробітчани» дають свідчення слідчим та жалкують про скоєне.

Добавить комментарий

Show Buttons
Hide Buttons