Обережно: Інтернет-шахраї!

Протягом доби до Вознесенського міськвідділу міліції Миколаївської області звернулось двоє місцевих мешканців, які стали жертвами шахрайських дій. Працівниками міліції з’ясовуються обставини подій та розшукуються злочинці.

39-річна місцева мешканка, шукаючи покупця на свій кухонний стіл, розмістила оголошення на одному з Інтернет сайтів. Через деякий час їй зателефонував незнайомець та повідомив, що товар йому до вподоби і він має намір його придбати. Відразу обговорили і вартість, і спосіб переказу грошей. А для найшвидшого отримання оплати, співрозмовник запропонував заявниці прийти до найближчого терміналу та виконати ряд операцій, що він їй вкаже у телефонному режимі.

Після завершення розмови жінка отримала смс-повідомлення, зі змісту якого стало зрозуміло, що вона не поповнила свою банківську картку, а навпаки – з її рахунку зникло більше 7000 гривень.

Ще один заявник, 37-річний місцевий підприємець, за допомогою інтернет-сайту вирішив замовити декілька пакунків кави, але, зробивши передплату у майже 15 тис. грн., товару так і не дочекався. А «постачальник» після отримання грошей відключив телефон.

Слідчим відділенням Вознесенського МВ УМВС України в Миколаївській області розпочаті кримінальні провадження за ознаками ч.1 ст. 190 КК України «Шахрайство», санкція якої передбачає покарання від штрафу до обмеження волі на строк до трьох років.

Вознесенський МВ УМВС України в Миколаївській області

 

Show Buttons
Hide Buttons