Южноукраїнськ. Обережно: шахраї!

Очаківські та Южноукраїнські правоохоронці розшукують зловмисників, які ошукали місцевих мешканців, позбавивши їх усіх заощаджень. За фактом скоєння шахрайських дій розпочаті кримінальні провадження.

86-річна мешканка м. Очаків «обміняла» 12 тис. грн. на чистий нарізаний папір. Після спілкування з «працівником соціального захисту населення» пенсіонерка була впевнена, що гостя обміняє старі грошові купюри на купюри нового зразка. Натомість жінка залишилась без засобів для існування.

А в м. Южноукраїнськ 26-річна дівчина звернулась по допомогу до міліції із заявою про те, що псевдопрацівник банку заволодів її грошима. Заявниця розповіла, що на її мобільний зателефонував чоловік та, представившись працівником банку, повідомив, що з її рахунку стороння особа намагалась зняти грошові кошти. Щоб цього уникнути їй потрібно за допомогою банкомату здійснити декілька операцій. Виконавши все, що казав незнайомець, дівчина отримала на мобільний повідомлення про зняття зі свого рахунку близько 11 тис. грн.

За вказаними фактами правоохоронці розпочали кримінальні провадження за ознаками ч. 1 ст. 190 КК України «Шахрайство», що передбачає покарання від штрафу до обмеженням волі на строк до трьох років.

 

СЗГ УМВС України в Миколаївській області

Show Buttons
Hide Buttons