Обережно: шахраї!

В ЮЖНОУКРАЇНСЬКУ “ВИЗВОЛЕННЯ” СИНА З МІЛІЦІЇ КОШТУВАЛО ПЕНСІОНЕРЦІ 2,5 ТИС. ГРИВЕНЬ

Щоб врятувати нащадка 86-річна жінка віддала аферистам всі свої заощадження. За даним фактом правоохоронці розпочали кримінальне провадження та встановлюють особи зловмисників.

До Южноукраїнського міськвідділу міліції звернувся місцевий мешканець про те, що його матір постраждала «від рук» шахраїв. Встановлено, що до жінки зателефонував невідомий та повідомив, що її син знаходиться в міліції. Щоб його відпустити, потрібно заплатити гроші, а ціна питання – 2,5 тис. грн. Пенсіонерка не встигла навіть покласти слухавку, як пролунав дзвінок вже у двері. Відчинивши, вона побачила чоловіка, який відрекомендувався таксистом і розповів, що йому доручено привезти гроші для сина пенсіонерки. Вказану суму жінка передала невідомому і тільки після цього зв’язалась із сином та з розмови з ним зрозуміла, що її ошукали.

Слідчим відділенням Южноукраїнського МВ УМВС України в Миколаївській області розпочато кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 190 КК України «Шахрайство», що передбачає покарання до трьох років обмеження волі. Встановлюються особи, причетні до скоєння вказаного злочину.

СЗГ УМВС України в Миколаївській області.

Show Buttons
Hide Buttons