ОБМІН ПРАВ НЕ ВІДБУВСЯ

Фахівці сервісного центру МВС замість здійснити обмін посвідчення водія викликали правоохоронців та передали їм документ та його власника.

50-річний миколаївець завітав до сервісного центру МВС аби здійснити обмін посвідчення водія, яке було видане ще в 1985 році, з відкритими категоріями «В», «С» та «D». Отримавши всі необхідні документи для надання послуги відвідувачу, адміністратори здійснили перевірку й по результату було з’ясовано, що даний громадянин дійсно отримував посвідчення, але на право керування транспортними засобами які належать до категорії «С».

Зі слів самого ж власника, начебто категорії «В» і «D» були відкриті в реєстраційному підрозділі Одеської області в 1995 році.

Наразі правоохоронцями Заводського відділу поліції проводиться досудове розслідування за відкритим кримінальним провадженням за ч. 4 ст. 358 Кримінального Кодексу України «Використання завідомо підробленого документа» за що передбачена відповідальність в вигляді штрафу до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до двох років.

Нагадаємо, що на Миколаївщині функціонує п’ять територіальних сервісних центрів МВС, в яких кожен бажаючий може здійснити обмін посвідчення водія й для цього лише слід надати адміністраторові:

– паспорт громадянина України;

– копію ідентифікаційного коду;

– посвідчення водія;

– медичну довідку.

Отримати консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна за номером (0512) 53-14-36 або запитати на офіційній сторінці Facebook Регіонального сервісного центру МВС в Миколаївській області.

Show Buttons
Hide Buttons