Обставини смерті встановлюються

19 грудня 2015 року близько 20-00 год. до поліції Вознесенського району Миколаївської області надійшло повідомлення про можливе скоєння злочину.

Як з’ясувалось, місцева мешканка, занепокоївшись, що вже кілька днів не бачить свого сусіда, вирішила піти до нього додому перевірити, чи не сталось чогось лихого. Як вона потім пояснила правоохоронцям, 64-річний чоловік мешкав самотньо, вживав спиртні напої, а кілька останніх тижнів у його домівці постійно знаходилось ще двоє раніше невідомих їй людей. Ситуація не була нестандартною, бо сусід заявниці доволі часто запрошував до себе незнайомців, щойно познайомившись із ними, а ось тиша на сусідньому подвір’ї наводила на погані думки.

Жінка не зуміла зайти до домівки, бо вхідні двері були зачинені зсередини, а на стукіт ніхто не реагував, тому вона прийняла рішення викликати поліцію.

Коли правоохоронці зайшли до кімнати, то побачили, що домовласник та ще двоє чоловіків лежать на ліжках і не подають ознак життя.

Експерт, оглянувши тіла, не виявив зовнішніх ознак насильницької смерті, але зробив попередній висновок про можливе настання у померлих гострої інтоксикації організму.

Особи двох незнайомців були встановлені –  ними виявились місцеві мешканці, 66-ти та 59-ти років.

Розпочато кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст.115 КК України “Умисне вбивство”, санкція якої передбачає позбавлення волі на строк від семи до п’ятнадцяти років. Очікується на результати судово-медичної експертизи для прийняття подальшого рішення.

Відділ комунікації ГУНП в Миколаївській області

Show Buttons
Hide Buttons