Оголошено розшук шахраїв

До чергової частини Южноукраїнського відділення Первомайського ВП ГУНП в Миколаївській області надійшли заяви від керівництва фінансової установи про те, що зловмисники отримали кредит шляхом обману.
Як з’ясувалось, зловмисники приходили до одного і того ж магазину мережі супермаркетів побутової техніки, розташованого у м. Южноукраїнськ, звертались до представника банківської установи із проханням оформити кредит на придбання товару. При цьому аферисти надавали для оформлення необхідної документації паспорти громадян України, в яких були внесені зміни – переклеєна фотографія.
Загальна сума збитку фінансового закладу стала майже 48 тисяч гривень.
За всіма фактами слідчими розпочаті кримінальні провадження за ознаками ч.1 ст.190 КК України «Шахрайство», санкція якої передбачає покарання від штрафу до обмеження волі на строк до трьох років.
Правоохоронцями вживаються заходи щодо розшуку та встановлення осіб зловмисників, причетних до скоєння вказаних злочинів.
Шановні громадяни!
Якщо ви стали свідками зазначених подій, які мали місце протягом липня місяця 2015 року в магазині «Ельдорадо», розташованого в м. Южноукраїнськ по пр. Леніна, 35, або можете надати будь-яку інформацію, що стане корисною для слідства, повідомте до чергової частини Южноукраїнського відділення поліції за адресою: м. Южноукраїнськ, вул. Спортивна, 3, або за телефонами: (05136) 2-54-00,«102».

Первомайський відділ поліції ГУНП в Миколаївській області

Show Buttons
Hide Buttons