Оголошено розшук злочинців

Правоохоронці розшукують зловмисника, який, пошкодивши вхідні двері, проник до приміщення торгівельного павільйону та викрав продукти харчування. Розпочато кримінальне провадження, проводяться першочергові слідчі дії.

До чергової частини Южноукраїнського відділення Первомайського відділу поліції ГУНП в Миколаївській області звернулась 54-річна підприємець із заявою про те, що в ніч з 11 на 12 січня з продуктового павільйону, що знаходиться на території центрального міського ринку по вул. Дружби Народів, скоєно крадіжку.

Заявниця розповіла, що вона побачила пошкодження дверей, коли прийшла, щоб о 08:00 год. відчинити крамницю. Злочинці віджали планку на металопластикових вхідних дверях торгівельного павільйону. Також підприємець пояснила, що приміщення продуктового павільйону не обладнане ані сигналізацією, ані камерами спостереження. Коли жінка зайшла до приміщення, то зрозуміла, що крадії не тільки привласнили її майно, а й пошкодили товар, що залишився у магазині. Перевіривши наявний крам у торгівельному павільйоні, потерпіла зазначила, що сума збитку склала майже 6000 гривень.

Слідчим відділенням розпочато кримінальне провадження за ознаками ч.3 ст.185 КК України «Крадіжка», санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років.

Проводиться досудове слідство. Правоохоронцями вживаються заходи щодо встановлення та затримання осіб, причетних до скоєння даного злочину.

Шановні громадяни!

Якщо ви стали свідками зазначеної події, яка сталась в ніч з 11 на 12 січня 2016 року по вул. Дружби Народів, 19Б у м. Южноукраїнськ, або можете надати будь-яку інформацію, що буде корисною для слідства, повідомте до чергової частини Южноукраїнського відділення поліції за адресою: м. Южноукраїнськ, вул. Спортивна, 3, тел. чергової частини (05136) 2-54-00,«102».

Первомайський відділ поліції ГУНП Миколаївській області

Show Buttons
Hide Buttons