По сліду йде «Барон»

Ввечері 29 квітня зустрілось двоє чоловіків – мешканці Єланецького району, що проживали по сусідству. Під час бесіди вони вирішили, що їм просто необхідно випити, а грошей на спиртні напої в жодного з них немає. Так як Федір із своїх сорока прожитих років сімнадцять провів у місцях позбавлення волі, а Назар за свої двадцять шість уже чотири рази був засуджений за скоєння крадіжок, то вихід із становища, що склалось, змогли знайти лише один – вирішили обікрасти продуктовий магазин. В рідному селі чоловіки побоялись це робити, отож відправились у сусіднє с. Вознесенське Вознесенського району, прихопивши із собою велосипед та лом.
Дійшовши до магазину, за допомогою лому чоловіки пробили отвір у стіні будівлі так, аби можна було потрапити всередину. Опинившись у приміщенні, злодії швидко зібрали горілку, ковбасу, кетчуп, хліб, пиво, цигарки та цукерки, а також прихопили із собою десять пар чоловічих шкарпеток. Завантаживши все викрадене на велосипед, злочинці відправились через поле додому.
Через деякий час повз пограбований магазин проходив один із мешканців села і побачив отвір у стіні. Зрозумівши, що сталося, чоловік зателефонував до чергової частини Вознесенського МВ УМВС України в Миколаївській області. На місце події прибула слідчо-оперативна група із службовою собакою на прізвисько «Барон», який одразу ж узяв слід і повів правоохоронців за злочинцями. Через деякий час міліціонери затримали двох чоловіків, які везли на велосипеді всі викрадені речі.
За даним фактом слідчим відділом Вознесенського МВ УМВС порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України («Крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище, або що завдала значної шкоди потерпілому»), санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років.

Добавить комментарий

Show Buttons
Hide Buttons