Подробиці вбивства лісника у Олександрівці

Історія кохання з трагічним фіналом почалася ще декілька років тому. Добропорядний та чемний, тоді ще 30 – річний Олег зустрів на своєму життєвому шляху миловидну Галину, яка відразу запала йому до серця. Романтичні відносини між чоловіком та жінкою розвивались бурхливо та пристрасно, але

одного разу в їх стосунках все змінилося. В житті Галини з’явився ще один чоловік. Микола на 7 років був старший за Олега, вже давно залицявся до молодої жінки та, відповідно, не міг терпіти свого «конкурента». А згодом доля у такому «любовному трикутнику» розпорядилася не на користь Олега.
Все сталось у той час, коли Олег довідався про те, що Галина мала статеві відносини з Миколою. У селі по – різному це трактували, тому до Олега доходили чутки вже з різноманітними версіями. Амбіції чоловіка взяли верх над здоровим глуздом і між закоханими відбулась неприємна розмова, результатом якої стало розірвання стосунків. Час минав, Галина, обурена тим, що її коханий відрікся від неї, почала жити з Миколою. Олег не міг з цим миритися, але ніяких дій по відношенню до Галини та Миколи не проявляв і свою образу виношував у глибині своєї душі. Такі обставини вдосталь задовольняли Миколу, він почував себе переможцем над своїм молодшим суперником і для того, щоб йому вже нічого не заважало, сприяв тому, щоб його новоспечена кохана не мала можливості спілкуватися з своїм колишнім «бойфрендом».
Незважаючи на те, що після такого повороту подій у житті Галини та Олега пройшло майже десять років, надія на поновлення стосунків не залишала обох і таки одного разу вони знову зустрілися. Ця несподівана зустріч з новою силою дала початок колись розірваним стосункам. Олег почав розуміти, що всі ці роки, які він провів без коханої, не були того варті. Та провиною у всьому він вбачав винятково вчинок Миколи, який, на його погляд, зруйнував його кохання. Разом з поновленими почуттями до Галини в Олега наростала жадоба до помсти. Зламати знову створений «любовний трикутник» цього разу вже вирішив він сам. Підготувавши мисливську рушницю, чоловік пізно увечері вирушив на край села, де в одному з будинків знаходився його запеклий ворог. Відчинивши двері веранди, чоловік зайшов до приміщення де, підсвічуючи собі ліхтариком від запальнички, пройшов до спальної кімнати. У повній темряві на ліжку він краєм ока виявив силует свого кривдника та здійснив по ньому два постріли, після чого зник з місця події. Галина, яка тої миті знаходилась поруч з Миколою, навіть не зрозуміла, що сталося. Увімкнувши світло, вона побачила закривавлене тіло свого співмешканця без ознак життя.
Оперативно-розшуковими заходами, проведеними співробітниками Вознесенського МВ УМВС України в Миколаївській області, особу підозрюваного було встановлено та підготовлено достатньо доказів щодо його причетності до вбивства.
Судом винесено рішення щодо запобіжного заходу відносно Олега – утримання під вартою. Слідчим відділом міськвідділу порушена кримінальна справа за ознаками ст. 115 КК України.

Добавить комментарий

Show Buttons
Hide Buttons