Правоохоронці роззброїли вознесенця

Правоохоронці вилучили у 38-річного чоловіка зброю та боєприпаси, які останній ховав у ящику з білизною.

Оперативникам Вознесенського МВ УМВС України в Миколаївській області стало відомо про те, що один з місцевих мешканців зберігає незареєстровану зброю. Інформацію знайшла своє підтвердження  під час проведення санкціонованого обшуку. В помешканні 38-річного чоловіка було виявлено та вилучено три револьвери, дві гранати РГД-5 і Ф-1та 27 набоїв калібру 7,62 мм.

Власник домоволодіння пояснив правоохоронцям, що, мовляв, з дитинства захоплюється колекціонуванням зброї та боєприпасів. Чоловік запевнив, що вже довгий час збирав ці небезпечні іграшки, щось купляв, дещо дарували знайомі та друзі.

Весь вилучений арсенал направлено до науково-дослідницького криміналістичного центру при УМВС України в Миколаївської області для проведення експертиз.

Слідчим відділенням Вознесенського МВ УМВС розпочато кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст.263 Кримінального кодексу України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами», санкція якої передбачає відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк до 5 років. Правоохоронці встановлюють шляхи надходження до правопорушника озброєння та з’ясовують можливу мету його зберігання.

Наталія Лобенко,  помічник начальника Вознесенського МВ УМВС України в Миколаївській області.

Show Buttons
Hide Buttons