ПРОТИДІЯ КОРУПЦІЇ

На Миколаївщині СБУ затримала на хабарі керівника територіального управління юстиції

Співробітники Служби безпеки України викрили на хабарі начальника одного з районних управлінь юстиції Миколаївської області.

Оперативники спецслужби встановили, що посадовець вимагала від місцевої мешканки вісім тисяч шістсот гривень за сприяння та безперешкодне оформлення права власності на спадщину. Правоохоронці задокументували, що гроші за «послугу» перераховувались на банківські реквізити родички зловмисниці.

Співробітники СБ України затримали посадовця в робочому кабінеті після надходження всієї суми хабара. Вирішується питання щодо повідомлення затриманій про підозру та обрання міри запобіжного заходу. У рамках відкритого кримінального провадження за ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України тривають невідкладні слідчо-оперативні дії.

Операція з викриття зловмисниці проводилась спільно з поліцією під процесуальним керівництвом військової прокуратури.

Прес-центр СБ України

У Миколаєві СБУ затримала високопосадовця державного концерну на пропозиції хабара прокурору

Співробітники Служби безпеки України затримали у Миколаєві директора харківського підприємства одного з державних концернів на пропозиції хабара прокурору військової прокуратури.

Правоохоронці встановили, що чиновник запропонував хабар у розмірі шістдесят тисяч гривень процесуальному керівникові за закриття раніше відкритого кримінального провадження щодо привласнення та розтрати державних коштів. Про отриману «пропозицію» майор юстиції відразу доповів керівництву.

Співробітники СБ України затримали зловмисника у кабінеті прокурора військової прокуратури Миколаївського гарнізону під час спроби передати всю суму неправомірної вигоди.

Вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру у скоєнні злочину та обрання запобіжного заходу. У рамках відкритого за ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України тривають невідкладні слідчо-оперативні дії.

Операція з викриття зловмисника проводилась спільно з військовою прокуратурою.

Прес-центр СБ України

https://www.ssu.gov.ua

Show Buttons
Hide Buttons