Розбійний напад у Вознесенську

Проникнувши вночі 19 липня 2015 року до будинку, троє зловмисників, застосувавши фізичну силу, відібрали в господарів грошові кошти та золоті вироби на загальну суму близько 83 тисяч доларів США. Слідчим Управлінням УМВС України в Миколаївській області розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.4. ст.187 КК України «Розбій», проводяться слідчі заходи.

До чергової частини Вознесенського МВ УМВС України в Миколаївській області надійшло повідомлення від 56-річної місцевої мешканки про скоєння відносно неї тяжкого злочину.

Як з′ясувалось, близько першої години ночі до будинку потерпілої увійшло троє незнайомців, обличчя яких були скриті масками. Застосувавши до жінки фізичну силу, та погрожуючи застосуванням насильства відносно її 16-річної онуки та предметом, ззовні схожим на пістолет, зловмисники відібрали в домовласниці 80 тисяч доларів США та золоті виробів на орієнтовну суму близько 3000 доларів США.

Слідчим Управлінням УМВС України в Миколаївській області розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.4. ст.187 КК України «Розбій», санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від восьми до п’ятнадцяти років із конфіскацією майна. Проводяться слідчо-розшукові заходи, встановлюються особи, причетні до скоєння розбійного нападу.

Шановні громадяни!

Вознесенський МВ УМВС України в Миколаївській області звертається до громадян, які володіють інформацією, що може стати корисною для слідства, допомогти у встановленні місцезнаходження злочинців. Повідомлення можна передати за телефонами (05134) 3-31-51, 102, або за адресою м. Вознесенськ, вул. Жовтневої революції , 24, Вознесенський МВ УМВС, чи до найближчого відділення ОВС. Конфіденційність гарантується.

ПРИКМЕТИ ЗЛОВМИСНИКІВ: троє чоловіків середнього зросту, худорлявої статури, були одягнуті в спортивні костюми чорного кольору.

Заздалегідь вдячні за взаємодію.

Вознесенський МВ УМВС України в Миколаївській області

Show Buttons
Hide Buttons