Шахраї вийшли на полювання

За фактом шахрайських дій розпочаті кримінальні провадження. Вживаються заходи щодо встановлення та затримання зловмисників.

Так, до Жовтневого відділення Корабельного відділу поліції ГУНП в Миколаївській області звернувся 26-річний місцевий мешканець, який повідомив, що втратив 3 000 гривень. Як з’ясувалось, заявник знайшов в Інтернеті оголошення про продаж телевізора за доступною ціною. Домовившись із продавцем по телефону, чоловік перерахував 3000 гривень на банківський рахунок, вказаний співрозмовником, а коли вирішив ще раз з ним зв’язатися, щоб уточнити окремі деталі отримання бажаного, то зв’язок із номером мобільного оператору вже було втрачено.
До рук шахраїв потрапив і 58-річний мешканець м. Южноукраїнськ. Заявник розповів, що до нього зателефонував невідомий, який, представившись співробітником поліції, повідомив, що нібито його син затриманий за скоєння дорожньо-транспортної пригоди та для вирішення питання потрібно сплатити певну суму грошей. Телефонний співрозмовник вказав заявнику реквізити рахунку, куди потрібно перевести кошти, і наляканий чоловік, не здогадавшись перевірити отриману інформацію, спочатку перерахував 3000 доларів США, а вже потім зателефонував синові та дізнався, що з ним все гаразд.
З аналогічною заявою до поліції м. Южноукраїнськ звернувся ще один місцевий мешканець. 53-річний чоловік перерахував 10000 гривень за «визволення» сина з поліції, також не перевіривши інформацію, отриману від телефонного співрозмовника.
Слідчими відділеннями підрозділів розпочаті кримінальні провадження за ознаками ч.1 та ч.3 ст.190 КК України «Шахрайство», санкції яких передбачають покарання від штрафу до позбавлення волі на строк до восьми років. Правоохоронці вживають заходів щодо встановлення та затримання винних осіб.
Відділ комунікації ГУНП в Миколаївської області

Show Buttons
Hide Buttons