Шахраю призначено покарання

Як на 12 телефонних дзвінках шахрай заробив 176 000 гривень

Енергодарський міський суд виніс вирок 26-річному мешканцю Запорізької області. Чоловік, спекулюючи на людських почуттях, «рятував» від кримінальної відповідальності родичів потерпілих. Телефонному шахраєві призначено покарання у вигляді трьох років позбавлення волі та відшкодування матеріальних і моральних збитків на суму близько 176 тисяч гривень.

Як раніше повідомлялось, телефонний шахрай, що використовував схему «Ваш родич в міліції» збагатився за рахунок довірливих громадян на кількасот тисяч гривень. Проте уникнути зустрічі з працівниками міліції не зміг. Міліціонери встановили особу зловмисника та місце його мешкання. Оперативники провели низку комплексних заходів для затримання підозрюваного.

Під час проведення досудового розслідування було встановлено, що жертвами зловмисника за однією схемою стали сім мешканців міста. Слідчим були допитані всі потерпілі та проведено низку інших слідчих заходів для доведення в повному обсязі вини підозрюваного.

26-річний раніше засуджений чоловік свою вину визнав в повному обсязі та надавав правоохоронцям свідчення. В ході слідчих дій з’ясувалося, що якоїсь системи обрання потенційних жертв в зловмисника не було. Молодик навмання набирав номер. Якщо відповідали та потрапляли на «гачок», то діяв відповідно до «схеми». Якщо ж співрозмовник починав ставити забагато питань, одразу кидав трубку. Найчастіше жертвами затриманого ставали пенсіонери. Діяв зловмисник з середини серпня 2014 року.

Енергодарський міський суд, розглянувши матеріали провадження, повністю підтримав обвинувачення, висунуті слідчими. Тож суд визнав підозрюваного винним за ч. 2 та ч.3 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу, визначивши покарання у вигляді трьох років позбавлення волі та відшкодування матеріальних і моральних збитків на суму близько 176 тисяч гривень, додає ВЗГ ГУМВС України в Запорізькій області.
За повідомленням http://expres.ua

Show Buttons
Hide Buttons