Студента-грабіжника затримали у Южноукраїнську

Доки 17-річний зловмисник спустився з дев’ятого поверху багатоповерхового будинку, він встиг пограбувати двох пенсіонерок. Через декілька годин грабіжник вже давав пояснення правоохоронцям.

До чергової частини Южноукраїнського МВ УМВС України в Миколаївській області надійшло повідомлення від місцевої мешканки про те, що відносно неї скоєно злочин.

62-річна жінка розповіла, що мешкає у дев’ятиповерховому будинку, ліфт дуже часто не працює, тому йшла до своєї квартири пішки, коли назустріч їй йшов сходами незнайомий хлопець. Несподівано молодий чоловік схопив сумку, яку заявниця тримала на плечі, та спробував втекти. На щастя, жінка виявилась не з боязких та відстояла своє майно.

Через деякий час з аналогічним повідомленням про скоєння пограбування звернулась мешканка тієї ж багатоповерхівки. 72-річна жінка повідомила правоохоронцям, що у під’їзді будинку молодик вихопив із її рук мобільний телефон.

Обидві постраждалі запам’ятали зовнішність грабіжника та одяг, про що й розповіли міліціонерам.

Порівнявши отримані від жінок описи нападника, стало зрозуміло, що зловмисником була одна й та ж людина.

Розпочавши пошуки, оперативники протягом декількох годин на одній із вулиць зупинили молодика, який був схожий на отриманий опис. Зрозумівши, що покарання не уникнути, хлопець намагався втекти від міліціонерів, але його спроба була марною.

Вже у підрозділі міліції обидві постраждалі впізнали у молодику свого кривдника. Як потім розповів правоохоронцям 17-річний студент, пограбуваннями він вирішив заробити трохи грошей на розваги.

Слідчим відділенням Южноукраїнського МВ УМВС розпочато кримінальне провадження за ознаками ч.1. ст. 186 КК України «Грабіж», санкція якої передбачає покарання у вигляді накладання штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин, або виправних робіт на строк до двох років, або арешту на строк до шести місяців, або позбавлення волі на строк до чотирьох років.

Перевіряється причетність 17-річного зловмисника до скоєння аналогічних злочинів.

СЗГ УМВС України в Миколаївській області

Show Buttons
Hide Buttons