Тільки постріл заспокоїв водія

Сьогодні вранці в м. Южноукраїнськ інспекторам ДАІ вдалося заспокоїти нетверезого водія та його пасажирів лише після попереджувального пострілу вгору з табельної вогнепальної зброї.

Близько 5 години ранку до правоохоронців, які несуть службу на стаціонарному посту ДПС в м. Южноукраїнськ надійшло орієнтування від чергової частини Вознесенського міськвідділу. Проте, що близько 4 години 30 хвилин в м. Вознесенськ невстановлений водій, керуючи автомобілемМерседес-Бенс Віто на одній з автозаправочних станцій заправив пальне на суму 1400 гривень та не розрахувавшись попрямував в бік м.Южноукраїнськ.

Вже через 20 хвилин інспекторами ДАІ було зупинено підозрюваний транспортний засіб. Правоохоронці, підійшовши до водія та тільки-но пояснивши причину зупинки, відразу ж з’ясували, що чоловік та його двоє пасажирів перебувають з явними ознаками сп’яніння. В свою чергу, громадяни вкрай обурились від зустрічі з працівником міліції та дозволили собі нецензурно висловлюватись в їх бік. Намагаючись затіяти бійку один з пасажирів вдарив по обличчю інспектора ДПС.

Після цього працівник ДАІ попередив громадян про можливість застосування табельної вогнепальної зброї, але й це не вгамувало нетверезих чоловіків. Тому правоохоронцям довелось здійснити один попереджувальний постріл вгору зі зброї, що, нарешті, заспокоїло громадян.

Для подальшого розгляду справи на місце було викликано слідчо-оперативну групу Южноукраїнського міськвідділу.

 Державтоінспекція Миколаївської області

Show Buttons
Hide Buttons