У Южноукраїнську ще одна жертва шахрая

До Южноукраїнського відділення Первомайського відділу поліції ГУ НП в Миколаївській області звернулась 49-річна підприємець із заявою про те, що вона стала жертвою шахрая.

Жінка розповіла правоохоронцям, що планувала відвезти до м. Київ на реалізацію партію взуття та, не маючи особистого транспорту, розмістила оголошення в Інтернет-мережі про потребу у перевізникові. Згодом до неї зателефонував чоловік, який представився 40-річним мешканцем Черкаської області, та запропонував свої послуги. Мовляв, в нього є вантажний транспорт, він буде проїздом через м. Южноукраїнськ, і в нього є можливість завезти товар.

Завантаживши до автомобіля «Рено» партію взуття на суму 220 тисяч гривень, заявниця усно домовилась із перевізником про умови доставки товару та оплати.

Наступного дня водій вже повинен був передати вантаж в обумовленому місці, але там він так і не з’явився. Спочатку шахрай відповідав на телефоні дзвінки, розповідаючи, що запізнюється за певними причинами, а потім відключив свій номер телефону від мережі.

Підприємець почекала кілька днів, після чого звернулась до поліції.

Правоохоронцями розпочато кримінальне провадження за ознаками ч.3 ст.190 КК України «Шахрайство», санкція якої передбачає позбавлення волі на строк від трьох до восьми років. Розшукується особа, причетна до скоєння злочину.

Відділ комунікації ГУ НП в Миколаївській області

Show Buttons
Hide Buttons