В лавах міліції будуть ті, хто цього вартий

Начальник УМВС України в Миколаївській області підполковник міліції Віталій Гончаров та заступник начальника-начальник Управління комплектування Департаменту кадрового забезпечення МВС України Микола Громико зустрілися із представниками засобів масової інформації.

Головний міліціонер Миколаївщини Віталій Гончаров запросив до себе журналістів, аби роз’яснити позицію керівництва ОВС щодо розгляду матеріалів кримінального провадження, розпочатого за фактом ДТП, що відбулося за участі працівника міліції (http://mvs.gov.ua/mvs/control/mykolaiv/uk/publish/article/188422 ).

08 листопада 2014 року на 2 км автодороги «Арбузинка – Єланець – Нова Одеса» відбулось зіткнення двох автомобілів, внаслідок чого три людини загинули на місці події, а дві отримали тілесні ушкодження різних ступенів важкості. За кермом одного з автомобілів знаходився працівник патрульної служби Южноукраїнського МВ УМВС, і саме правоохоронець не впорався з керуванням та допустив скоєння дорожньо-транспортної пригоди.

Начальник обласної міліції, роз’яснюючи позицію ОВС до зазначеної події, зазначив про своє особисте ставлення до можливих причин та реальних наслідків трагедії. «За первинними результатами службової перевірки, що проводиться членами комісії МВС України, стало зрозуміло, що недостатньо було тієї уваги та контролю, що повинна була приділятися керівництвом міськвідділу та служб до своїх підлеглих. Саме з цієї причини певний ряд очільників буде притягнуто до дисциплінарної відповідальності, аж до звільнення з органів внутрішніх справ. Щодо працівника міліції, який був за кермом автомобіля, учасника ДТП, то відносно нього прийме рішення суд і я впевнений, що це буде справедливий вирок», – зауважив Віталій Гончаров.

Головний міліціонер області відповів на всі запитання, що надійшли від представників ЗМІ та акцентував увагу на тому, що наразі, у такій складній ситуації, що склалася в країні, все ж таки буде проведено відбір до міліції саме таких кадрів, які відповідають вимогам сьогодення. «В лавах міліції будуть ті, хто цього вартий. Ця процедура не одного дня, і потребує вона оновлення не тільки серед особового складу, а й у самому відношенні до міліціонерів, у створенні таких умов роботи, за якими ми зможемо відбирати кращих», – зазначив Віталій Гончаров.

На завершення начальник УМВС повідомив, що ним надано розпорядження щодо надання повної допомоги сім’ям людей, що постраждали внаслідок автопригоди. «Міліція організовує і проведення проводів у останній шлях людей, що загинули, і забезпечує медичне утримання подружжя, що наразі знаходиться у лікарні.

В свою чергу, від всього особового складу Міністерства внутрішніх справ та від себе особисто виношу співчуття родинам, які втратили своїх близьких й звертаюсь з проханням не тримати зла на правоохоронців – серед них чимало таких, що готові прийти на допомогу і навіть пожертвувати своїм здоров’ям та життям, а від тих, хто випадково опинився в лавах солдат правопорядку, ми звільняємось», – зазначив Микола Громико.

СЗГ УМВС України в Миколаївській області

Show Buttons
Hide Buttons