В Южноукраїнську затримали гвалтівника

До чергової частини Южноукраїнського МВ УМВС надійшло повідомлення від працівників міськадміністрації про те, що вони затримали ґвалтівника. Як було з’ясовано, заявниці, держслужбовці служби міської адміністрації, почули крик, що доносився з вулиці. Виглянувши у вікно, жінки побачили, як з підвального приміщення, що розташовано напроти адміністративної будівлі, вибіг роздягнутий неповнолітній хлопчик. Зрозумівши, що відносно дитини скоєно злочинні дії, працівниці вибігли на вулицю і дуже вчасно, бо саме у той момент з того самого приміщення, звідки вискочив хлопчина, вийшов невідомий чоловік та намагався зникнути з місця події. Жінки затримали незнайомця, зважаючи на те, що неповнолітній плакав та казав, що дядько його скривдив, зателефонували до міліції.

Зі слів хлопчика, він повертався додому та, проходячи повз покинутих службових приміщень, зненацька був схоплений за руку незнайомцем, затягнутий до підвального приміщення, де відносно дитини було скоєно насильство.

Слідчим відділом Южноукраїнського МВ УМВС за даним фактом порушено кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.153 КК України «Насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом», санкція якої передбачає від десяти до п’ятнадцяти років позбавлення волі. Зловмисника затримано в порядку ст.208 КПК України, проводяться першочергові слідчі дії.

СЗГ УМВС України в Миколаївській області

Show Buttons
Hide Buttons