Вознесенський городовий

Телефонна розмова з незнайомцем коштувала мешканці м. Вознесенська 5000 гривень.

До чергової частини Вознесенського МВ УМВС України в Миколаївській області звернулась 51-річна місцева мешканка з повідомленням про те, що стала жертвою шахрайства.

Заявниця розповіла, що до неї зателефонував чоловік, представився працівником служби безпеки одного з банків та пояснив, що у зв’язку з тим, що жінка вже достатньо довгий час обслуговується в їх фінансовій установі, а ситуація в країні неспокійна і існує ризик незаконного заволодіння грошовими коштами вкладників, деяким клієнтам банку пропонується поставити додатковий захист на банківську картку. Співрозмовник зазначив, що послуга є абсолютно безкоштовною.

Жінка зраділа такій пропозиції та, на прохання чоловіка, назвала номер картки та термін її дії. По закінченню бесіди на свій телефон вона отрималасмс-повідомлення із позначенням номеру, який заявниця за рекомендацією незнайомця мала йому назвати, нібито для підтвердження встановлення захисту.

А пізніше заявниця прочитала ще одне оповіщення, досить невтішне. Їй було повідомлено про те, що з її банківського рахунку зняті всі кошти – більш, ніж 5000 гривень. Ошукана жінка звернулась до правоохоронців по допомогу.

Слідчим відділенням Вознесенським МВ УМВС України в Миколаївській області розпочато кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст.190 КК України «Шахрайство», санкція якої передбачає покарання у вигляді штрафу, або громадських чи виправних робіт, або обмеження волі на строк до трьох років . Встановлюється особа, що привласнила грошові кошти.

Слідчим відділенням Вознесенського МВ УМВС України в Миколаївській області розпочато кримінальне провадження за ознаками ч.3 ст.190 КК України «Шахрайство», встановлюється особа, що заволоділа грошима заявниці.

До чергової частини Вознесенського МВ УМВС України в Миколаївській області звернулась 28-річна молода жінка із заявою про те, що стала жертвою шахрайських дій.

Як стало відомо правоохоронцям, заявниця, маючи малолітню дитину, вирішила заощадити на покупці засобів гігієни для малечі. Вкотре перечитуючи різноманітні оголошення на Інтернет-сайтах, жінка знайшла прийнятний для себе варіант про оптовий продаж підгузків. Ціна була доступною, тому молода мати, не вагаючись, зателефонувала за вказаним номером мобільного телефону та домовилась про покупку. Єдиною умовою продавця було внести передплату у сумі 3000 гривень. Нічого не підозрюючи, жінка в цей же день за допомогою терміналу здійснила переказ грошових коштів на вказаний співрозмовником рахунок.

Зачекавши на посилку декілька тижнів, молода матуся запідозрила неладне, тому спробувала зв’язатись у телефонному режимі з так званим продавцем, але, на жаль, всі спроби були марні. У відповідь вона чула лише голос мобільного оператора про те, що абонент не обслуговується.

Слідчим відділенням Вознесенського МВ УМВС України в Миколаївській області розпочато кримінальне провадження за ознаками ч.3 ст.190 КК України «Шахрайство», санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років. Проводяться першочергові слідчі дії, встановлюється особа зловмисника.

Наталія Лобенко, помічник начальника Вознесенського МВ УМВС України в Миколаївській області

 

Show Buttons
Hide Buttons