Вознесенський городовий

За фактом скоєння розбійного нападу на працівницю продуктової крамниці та заволодіння грошима розпочато кримінальне провадження за ознаками ст.3 ч.187 КК України «Розбій», встановлюється особа зловмисника.

До чергової частини Вознесенського МВ УМВС України в Миколаївській області надійшло повідомлення від 62-річної пенсіонерки про те, що вона стала жертвою нападника. Як з′ясувалось, вночі до цілодобово працюючої продуктової крамниці зайшов невідомий, обличчя якого було закрито шарфом. В руках у незнайомця був ніж і чоловік, погрожуючи літній продавчині, забрав виручку з каси у сумі близько 2 тисяч гривень.

Магазин не було обладнано а ні тривожною кнопкою виклику міліції, а ні камерами відеоспостереження, тож правоохоронцям стало відомо про кримінальну подію лише після того, як жінка відійшла від шоку.

Слідчим відділенням Вознесенського МВ УМВС розпочато кримінальне провадження за ознаками ст.3 ч.187 КК України «Розбій», санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до дванадцяти років. Правоохоронцями встановлюється особа, причетна до скоєння розбійного нападу.

До уваги громадян!

Вознесенський МВ УМВС України в Миколаївській області звертається до громадян, які стали випадковими свідками скоєного злочину, або володіють інформацією, що стане корисною для слідства, допомогти у встановленні місцезнаходження нападника. Повідомлення можна передати за телефонами (05134) 3-31-51, 3-31-52, 102, або звернутись за адресою м. Вознесенськ, вул. Жовтневої революції, 24, Вознесенський МВ УМВС. Конфіденційність гарантується.

Прикмети зловмисника: зріст : 175-180 см, середньої статури.

За фактом незаконного заволодіння грошовими коштами розпочато кримінальне провадження за ознаками ч.3 ст.190 КК України «Шахрайство», встановлюється особа зловмисника.

До чергової частини Вознесенського МВ УМВС України в Миколаївській області звернувся 43-річний місцевий мешканець із заявою про те, що став жертвою шахрая.

Заявник розповів, що він надав оголошення про продаж кухонного комбайну до Інтернет-мережі і через декілька днів йому вже зателефонував незнайомець. Ймовірний покупець поцікавився станом техніки, її вартістю, та, зазначивши про свою готовність придбати запропонований товар, попрохав продиктувати йому номер банківської картки продавця.

Заявник, що був вже обізнаний про факти Інтернет-шахрайств, напередодні оформив додаткову банківську картку, номер якої й продиктував покупцеві. Через деякий час незнайомець знову зателефонував та пояснив, що він не може перерахувати грошові кошти на зазначену картку, тому є необхідність надати номер будь-якої іншої. Чоловік не хотів втрачати потенційного клієнта, саме тому надав номер своєї кредитної картки, а через мить на його мобільний телефон прийшло повідомлення, що банківський рахунок спустошений. Намагання зв’язатись з покупцем були марними – абонент мобільного зв’язку знаходився поза зоною досяжності.

Слідчим відділенням Вознесенським МВ УМВС України в Миколаївській УМВС розпочато кримінальне провадження за ознаками ч.3 ст.190 КК України «Шахрайство», санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років. Проводяться першочергові слідчі дії, встановлюється особа зловмисника.

Лобенко Наталія, помічник начальника Вознесенського МВ УВМС України в Миколаївській області

Show Buttons
Hide Buttons