Южноукраїнець отримав тілесні ушкодження

На початку першої години ночі до чергової частини Южноукраїнського відділення Первомайського ВП ГУНП в Миколаївській області зателефонувала 28-річна місцева мешканка та повідомила про те, що біля магазину по вул. Енергобудівельниківодин чоловік порізав ножем іншого.

Зі слів учасників події з’ясувалось, що 24-річний чоловік, дізнавшись, що в його дружини є коханець, вирішив поговорити з нею по «душам» та з’ясувати між собою відносини. Придбавши в магазині пляшку оковитої та пиво, подружжя не стало йти далеко, а, присівши на лавці поруч з крамницею, почали спілкуватися, одночасно вживаючи спиртні напої.

Під час з’ясовування відносин, чоловік, будучі вже добряче напідпитку, примусив дружину зателефонувати своєму коханцю та покликати його прийти до них, щоб він міг з ним поговорити «по-чоловічому». Жінка виконала вимогу і, коли коханець прийшов, чоловіки спочатку поговорили, а потім, заспокоївшись і нібито примирившись, вже утрьох продовжили імпровізоване застілля.

Через деякий час до компанії приєдналися ще дві жінки – подруги дружини, і в цей час обманутий чоловік, який вже був добряче «підігрітий» алкоголем, зненацька наніс супернику декілька ударів ножем в область шиї та спини. Побачивши це, одна із подруг одразу зателефонувала до поліції та повідомила про вказану подію.

19-ти річного потерпілого «коханця» було доставлено до медичного закладу та надано першу невідкладну допомогу. Наразі життю молодика нічого не загрожує. Для встановлення остаточного ступеню важкості тілесних ушкоджень призначено проведення судово-медичної експертизи.

Слідчим відділенням розпочато кримінальне провадження, попередньо за ознаками ч.1 ст.122 КК України КК України «Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження», санкція якої передбачає покарання у вигляді виправних робіт на строк до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на строк до трьох років.

Триває досудове слідство, проводяться першочергові слідчі дії, призначено проведення відповідних експертиз.

Первомайський відділ поліції ГУНП в Миколаївській області

Show Buttons
Hide Buttons