Южноукраїнськ потерпає від крадіїв

Троє місцевих мешканців звернулись до поліції із заявами про скоєння майнових злочинів. Розпочато кримінальні провадження, проводяться першочергові слідчі дії.

Так, 48-річна вахтер гімназії, що розташована по бульвару Курчатова, 15 м.Южноукраїнськ розповіла правоохоронцям, що близько 11:30 год. 24 червня 2016 року при обході приміщень навчального закладу, нею було виявлено, що в одному із кабінетів, що розташований на першому поверсі, розбите скло у вікні, а з приміщення зникли плазмовий телевізор та системний блок комп’ютера.

З аналогічною заявою звернувся черговий будинку культури «Енергетик», що розташований по проспекту Незалежності, 10, який близько 05:00 год. 29 червня також при обході будівлі виявив, що в одному із кабінетів пошкоджено віконна кватирка, а у приміщенні відсутній системний блок комп’ютера.

Наразі обидві установи встановлюють точний перелік викраденого майна та загальну суму спричиненого матеріального збитку.

Ще один 40-річний заявник розповів поліцейським, що повернувшись із дружиною вечері 28 червня з відпочинку до своєї квартири вони виявили, що зникли їх грошові заощадження у сумі 1000 доларів США, 2600 Євро та ювелірні вироби. Потерпілі оцінили спричинений їм матеріальний збиток на загальну суму близько 100 тисяч гривень.

Слідчим відділенням Южноукраїнського відділення Первомайського відділу поліції ГУ Національної поліції в Миколаївській області розпочаті кримінальні провадження за ознаками ч.3 ст.185 КК України «Крадіжка», санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років. Триває досудове слідство.

Правоохоронцями встановлюються особи зловмисників, причетних до скоєння злочину.

Шановні громадяни!

Якщо ви стали свідками скоєння зазначених подій або можете надати інформацію, корисну для слідства, повідомте до Южноукраїнського відділення Первомайського відділу поліції ГУ Національної поліції України в Миколаївській області за адресою: м. Южноукраїнськ, вул. Спортивна, 3, або за телефонами (05136)2-54-00, 102.

Первомайський відділ поліції ГУНП Миколаївській області

Show Buttons
Hide Buttons