За неякісне вугілля

 До 5 років ув’язнення загрожує шахраям за розкрадання коштів виділених на опалення шкіл на Миколаївщині

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Миколаївській області виявили факт шахрайських дій з боку службових осіб одного з приватних підприємств, які заволоділи бюджетними коштами, виділеними на поставку вугілля для опалення сільських загальноосвітніх шкіл.

У ході подальших оперативно-слідчих дій встановлено, що службові особи приватного підприємства через процедуру проходження тендеру державних закупівель, уклали договір з відділом освіти, молоді та спорту однієї з районних державних адміністрацій Миколаївської області на поставку вугілля, на загальну суму 2,2 млн грн. Але, службові особи приватного підприємства придбали у постачальника неякісне вугілля за низькою ціною, привласнивши «з’економлені»державні кошти.

Згідно з висновками проведеної експертизи, закуплене за державні кошти вугілля не відповідає технічним та якісним характеристикам, що визначені тендерною документацією.

За даним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), що передбачає кримінальне покарання у вигляді обмеженням волі на строк до 5 років позбавлення волі або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 х років.

Show Buttons
Hide Buttons