Засуджено крадія

Серійного крадія з Арбузинського району засудили до 5 років 3 місяців позбавлення волі

Завдяки наполегливій позиції процесуального керівника Арбузинського відділу Первомайської місцевої прокуратури, 21-річного жителя села  Новокрасне Арбузинського району, який упродовж 2016 року неодноразово вчиняв крадіжки майна, викрадення транспортних засобів в населених пунктах в Арбузинському районі та в межах області, в тому числі, з домоволодінь громадян.

Так, досудовим слідством встановлено, що за період жовтня-листопада 2016 року зловмисником вчинено 5 епізодів крадіжок – два факти незаконного заволодіння транспортними засобами та три факти викрадення іншого майна громадян.

За результатами досудового розслідування місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт стосовно вказаного чоловіка за ознаками вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.289 та ч. 1, ч. 2 , ч. 3  ст. 185 КК України (незаконне заволодіння транспортним засобом  крадіжка, вчинена повторно, крадіжка, поєднана з проникненням в житло, інше приміщення чи сховище).

Зловмисник протягом значного часу не мав постійного місця роботи та джерела доходів, прагнучи покращення соціального та матеріального статусів обрав найменш простий спосіб захопити хоч якісь матеріальні блага протиправним чином. Кошти отримані від продажу викраденого він спускав на розваги з друзями.

Суд, дослідивши докази та заслухавши позицію прокурора, визнав чоловіка винним у скоєнні вищевказаних злочинів та призначив покарання у вигляді 5 років 3 місяців позбавлення волі. На даний час вирок не набрав законної сили.
 За інформацією Первомайської місцевої прокуратури

Show Buttons
Hide Buttons