Затримано лікаря-«зрадника»

В умовах соціально-економічної кризи та військової агресії на сході країни, загальнодержавного призову до Збройних сил та Національної гвардії України, деякі особи, на яких покладено завдання забезпечення належного виконання конституційного обов’язку громадянами України щодо захисту Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України, використовуючи своє службове становище нехтують своїми обов’язками, з метою власного незаконного збагачення.

Так, під процесуальним керівництвом прокуратури області слідчими слідчого управління ГУ НП в Миколаївській області спільно із працівниками управляння захисту економіки ДЗЕ НП України затримано завідуючого приймального відділення Южноукраїнської міської лікарні, який очолює призовну комісію до військової служби при Южноукраїнському міському військовому комісаріаті Миколаївської області, під час отримання неправомірної  вигоди у сумі 1500  доларів США.

Лікар вимагав грошову винагороду від місцевого мешканця за  сприяння в отриманні останнім відповідних медичних документів, на підставі яких він уникнув би призову до лав Збройних сил України.

Наразі вирішується питання про повідомлення затриманому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, та обрані запобіжного заходу.

Прес-служба прокуратури Миколаївської області

http://myk.gp.gov.ua

Show Buttons
Hide Buttons