Земельна афера

На Миколаївщині перед судом постане колишній посадовець, через незаконні дії якого з державної власності відчужено землі вартістю понад 1 млн грн

 

За належного процесуального керівництва Первомайської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування стосовно колишнього начальника відділу Держгеокадастру в Арбузинському районі за вчинення ряду кримінальних правопорушень, що спричинило тяжкі наслідки державним інтересам.

У ході досудового розслідування встановлено, що вказана особа, перебуваючи на посаді начальника відділу та зловживаючи службовим становищем, з метою отримання неправомірної вигоди в інтересах іншої особи видала неправдиві офіційні документи, на підставі яких фізична особа незаконно успадкувала право постійного користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення державної форми власності загальною площею 46 га вартістю понад 1 млн грн.

Дії посадовця кваліфіковано за ч. 2 ст. 364 та ч. 1 ст. 366 КК України (зловживання службовим становищем, тобто умисне, з метою одержання неправомірної вигоди для фізичної особи використання, службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки інтересам держави та складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів).

6 червня 2017 року обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті.

Окрім того, в межах реалізації представницьких повноважень,  вирішується питання про звернення до суду з позовом щодо скасування права постійного користування зазначеними земельними ділянками.
Довідково: за вчинені злочини зловмиснику загрожує до 6 років позбавлення волі
За інформацією Первомайської місцевої прокуратури

 

Show Buttons
Hide Buttons