Жертви інтернетлохотрону

Упродовж минулої доби до чергових частин Южноукраїнського відділення поліції та Первомайського відділу поліції ГУНП в Миколаївській області звернулись двоє жінок із аналогічними заявами про те, що стали жертвами шахраїв. Розпочаті кримінальні провадження, вживаються заходи щодо розшуку зловмисників.

Зі слів 25-ти річної мешканки м. Южноукраїнськ та 36-ти річної мешканки м. Первомайськ, правоохоронцям стало відомо, що на веб-сайтах у мережі Інтернет, вони знайшли оголошення про продаж одягу та запчастин до автомобіля “DAF”, які їх зацікавили. Зв’язавшись із продавцями по телефону, номери яких були вказані в об’явах, жінки домовились про купівлю-продаж та, довірившись телефонним співрозмовникам, переказали на вказані банківські рахунки передоплату у розмірі 500 гривень та 2400 гривень відповідно. Недочекавшись своїх замовлень, заявниці неодноразово намагалась зв’язатись із «продавцями», але їх зусилля були марними – номери абонентів були вже відключені від мобільної мережі. Зрозумівши, що їх ошукали, потерпілі звернулись до поліції.

Слідчими підрозділами розпочаті кримінальні провадження за ознаками ч.1 ст.190 КК України «Шахрайство», санкція якої передбачає покарання від штрафу до обмеження волі на строк до трьох років.

Правоохоронцями вживаються заходи щодо розшуку та встановлення осіб зловмисників, причетнихдо скоєння вказаних злочинів.

Шановні громадяни, правоохоронці вкотре застерігають: виконуючи фінансові операції під час здійснення замовлень у мережі Інтернет, не поспішайте віддавати свої гроші за товар, який вам ще не надійшов. Будьте уважними та обережними.

Первомайський відділ поліції ГУНП в Миколаївській області

Show Buttons
Hide Buttons