ГРИГОРЯН ІНІЦІЮЄ

В Україні розпочинається медична реформа, яка передбачає  в Миколаївській області утворити  чотири госпітальні округи. Обговорення входження районів і міст до складу округів проходить досить активно. Стосовно Южноукраїнська, то в пресі з’являлась інформація про включення міста до складу Первомайського госпітального округу, а місцевому медичному закладу відводилась роль «придорожньої лікарні». Згодом, за наполягання депутатів обласної ради, в Миколаєві  відбулось засідання комісії, яка переглянула попередні пропозиції і узгодила входження міста енергетиків та районів, що входять до 30-км зони навколо ЮУ АЕС, до госпітального округу №2 з центром у Южноукраїнську.

Однак  ця пропозиція не сподобалась окремим вознесенцям, які наполягають на тому, щоб центром госпітального округу було визнано саме Вознесенськ. Схоже, до таких вознесенців відносить себе й депутат Южноукраїнської міської ради Е.Ю. Григорян, який ініціює на 31 липня 2017 року нараду з приводу роботи госпітального округу з центром у Вознесенську. Для цього він звернувся до головного лікаря Вознесенської лікарні В.Красьохи з приводу проведення наради по організації роботи госпітального округу.

В листі, текст  якого наводить сайт «Маю право», зокрема зазначається: «Наразі в Україні проводиться медична реформа, яка передбачає створення госпітальних округів. Один з таких плануєтьється створити в декількох районах Миколаївської області з центром у місті Вознесенську. До нього планується входження й міста Южноукраїнська.

Нещодавно в медичному закладі міста атомщиків місцева рада провела реорганізацію медичного закладу. В результаті громада Южноукраїнська отримала від держави медичний заклад в комунальну власність. Тепер депутати Южноукраїнської міської ради, як представники громади, повинні приймати рішення, пов’язані з діяльністю міської лікарні.

Це важка й кропітка робота – організовувати  чітку та злагоджену роботу кількох медичних закладів в госпітальному окрузі. І це дуже відповідально, так як мова йде про здоров’я та життя наших громадян. Тут ще й додається проблема проживання в 30- кілометровій зоні з усіма наслідками для здоров’я від цього. Тому керівнику госпітального округу необхідно детально розуміти специфіку роботи як Вознесенської, так і Южноукраїнської лікарні – у всіх деталях. Сподівають, що такі наради допоможуть реформуванню медичної галузі так, щоб народ відчув поліпшення в цій сфері,” – зауважив Ерік Григорян.

До участі в нараді у Вознесенську южноукраїнський депутат радить запросити представників з міста Южноукраїнська, які компетентні в питаннях медичної реформи: першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Мустяцу Г.Ф., заступника департамента – начальника відділу праці Філонову О.М., в.о. директора КЗ «Южноукраїнська міська лікарня» Самойленка М.І. та заступника директора лікарні Доценко І.А.

Таким чином ініціатор наради, депутат Южноукраїнської міської ради, намагається схилити  посадовців міста до визнання Вознесенська центром госпітального округу №2, незважаючи на те, що саме Южноукраїнськ  відповідає всім вимогам бути центром госпітального округу, місто знаходиться в центрі 30-кілометрової зони, що зручно для всіх пацієнтів.

Цікаво, що в офіційному зверненні южноукраїнський депутат Е.Ю. Григорян вказав свою вознесенську адресу.

Show Buttons
Hide Buttons