МИ ЙДЕМО В НОГУ З ЧАСОМ


Компанія “В-Центр” першою в Україні отримала сертифікат LWG

Ця подія сталася ще минулого року, але інформація про досягнення вознесенських майстрів шкіряного виробництва не отримала достатнього поширення, тому й розповідаємо про цю подію з посиланням на публікацію інтернетсайту https://ua.interfax.com.ua.

Найбільший виробник натуральної шкіри в Україні – компанія “В-Центр” – в грудні 2019 року пройшов міжнародний аудит LWG (Leather Working Group) за зразкову поведінку, з точки зору захисту навколишнього середовища. Компанія “В-Центр” стала першою сертифікованою компанією LWG в Україні.

Сертифікат LWG – це комплексна оцінка екологічності виробників шкіри. Багато європейських компаній сьогодні надають перевагу співпраці із постачальниками, які мать даний сертифікат. Рішення про отримання сертифікату LWG сприяє подальшому розвитку діяльності компанії на закордонних ринках. Продукція “В-Центр” вже експортується до країн ЄС (Італія, Німеччина, Естонія), а також до США, Ізраїлю та Фінляндії.  Серед партнерів “В-Центр” такі відомі європейські виробники, як Rieker, Diadora, Mondeox, Skandia та інші.

Крім того, отримання сертифікату LWG є логічним продовженням стратегії “В-Центр” як соціально відповідального бізнесу. Раніше підприємство “В-Центр” вже було сертифіковано за міжнародними стандартами ISO 9001:2015 “Система управління Якістю” та 14001:2015 “Система екологічного управління”. Завод “В-Центр” також має сертифікат EcoVadis (рейтинг сталого розвитку постачальників у міжнародних ланцюжках поставок).

Довідка. Компанія “В-Центр” заснована у 2014 році і є лідером на українському ринку виробництва натуральної шкіри. Завод “В-Центр”, розташований у місті Вознесенськ Миколаївської області. Це найбільше виробництво повного циклу в Україні. Виробничі площі  підприємства – 55 тис. кв.м., кількість співробітників – 300 чол. “В-Центр” також має власні філії (склади) у Дніпрі, в Харкові та у Львові. Щороку завод “В-Центр” виробляє близько 90 млн. дм² готової продукції. Завдяки своїй якості та широкому асортименту, продукція компанії користується попитом як в Україні, так і за її межами.

Leather Working Group об’єднує виробників шкіри та виробників виробів із шкіри, постачальників обладнання і хімічних матеріалів, роздрібних продавців, технічних експертів та інших постачальників послуг на світовому ринку шкіри, які працюють разом, щоб підтримувати протоколи з охорони навколишнього середовища спеціально для шкіряної промисловості.

Show Buttons
Hide Buttons