Астролог Лія Адамчук: 2015 – ті самі гості в ту саму хату

У гороскопи можна вірити або не вірити. Та коли на початку грудня 2013 року я почула від астролога Лії Адамчук слова: «Для України найбільш напруженим буде кінець лютого, точніше десь 18-20 числа» – тоді у це було важко повірити – згодом ще важче було усвідомити, що жахливе кровопролиття на Майдані відбулося. Тому сьогодні знову наша розмова з астрологом Лією Адамчук.

– За східним календарем наступний 2015-ий рік є роком синьої або зеленої дерев’яної Кози (Вівці).

– Так, але не забуваймо, що вперта Коза вступить у свої права лише 19.02.2015 р. та правитиме цілий 2015 рік. А до того часу земляни далі перебуватимуть під впливом норовливого та волелюбного Коня.

– В астрології Коза є символом капризності, впертості, непередбачуваності, подекуди хитрощів (згадаймо відому українську казку). То яким стане 2015 рік? Що чекає Україну далі?

– Скажу одразу: Україну очікує процвітання, але лише починаючи з 2020 року. Якісь неймовірно щасливі зміни для України відбудуться у 2019 році. Але найближчі роки (2015, 2016) будуть доволі складними для України. Якщо 2014 рік це переважно була боротьба за владу, то 2015 – боротьба за гроші. До весни 2015 Україна далі, як і весь 2014, за словами астрологів, знаходитиметься сама у своєму астрологічному домі в оточенні несправедливості та обману.

Та у 2015 планета Плутон пройде по Урану в астрологічному домі Козерога – це віщує передусім чистки у владі, перетасовки, різні зміни. Також у 2015 Плутон пройде по Нептуну – а це завжди ілюзії, обмани у владних структурах, які теж завершується чистками, різними революційними трансформаціями. Окрім того, починаючи з 2014 Нептун по Ліліту має зробити 5 петель (дві вже зробив: першу – коли Крим відійшов, другу – коли відбувся сумнозвісний референдум у Луганську та частині Донеччини). Розглядаючи зіркову обстановку на небі, загалом 2015 можна охарактеризувати словами: «Ті самі гості – в ту саму хату».

– Стурбовані погляди усього світу нині спрямовані передусім у сторону Кремля та Путіна. Скільки ще правитиме Путін та коли припиниться його війна з Україною?

– Якщо розглядати гороскоп Путіна, у час, коли він вперше прийшов у владні структури, мовою астрологів, була кармічна зав’язка (були задіяні кармічні вузли). Цей процес завжди триває 18 років. Тобто при владі Путіну залишилося бути лише кілька років. Більше того, він як несподівано прийшов до влади – так само несподівано може і піти. Цього можна очікувати, але не у 2015.

Проте в астрології існує таке поняття, як партнерська сумісність чи несумісність. Згідно астрології протистояти Путіну та побороти його може лише той, хто народжений під 8 знаком зодіаку (Телець), якщо рахувати від знаку Путіна (Терези). На жаль, ні в Україні, ні у світі серед відомих політиків нині немає жодного, народженого під знаком Тельця. Проте, виглядає так, що така людина упродовж двох років з’явиться. Найбільш ймовірно, що в Росії. Не варто забувати і те, що астрологічно Україна розташована саме під знаком Тельця. Окрім того, варто згадати, що Путін почав вводити свої війська в Україну («ввічливих» зелених чоловічків) саме у час сонячного затемнення – а це завжди свідчить про затяжні процеси, які проте обов’язково закінчуються поразкою того, хто це розпочав.

– Чи стане 2015-ий спокійнішим для України? Чого варто очікувати усім нам щодо ситуації на Донбасі?

– Найбільш напруженими для України, на що вказує Марс, буде річниця розстрілу Майдану (19-20 лютого), а також 22-23 травня. Дуже напруженими для України, особливо це стосується воєнних дій, стане березень 2015, коли Марс приєднається до Урану. У травні буде прийнято якесь владне рішення. Та воєнні протистояння на Донбасі все одно триватимуть аж по серпень 2015. Покращення ситуації очікується лише з кінця серпня.

Зірки пророкують, що в серпні 2015 Україні якимось чином пощастить – удача в цей час посміхнеться Україні – можливо, будуть прийняті певні рішення, після чого війна перейде у поволі стихаючу фазу. Та становище Донбасу ще довго буде хитким та невизначеним до кінця.

– Чого варто очікувати у 2015 на фінансовому ринку?

– На жаль, у фінансовому плані 2015 буде важким для України. Судіть самі. Найближчим часом Уран пройде по Овну так само, як це свого часу вже відбувалося в Україні з 1.04.1927 р. по 28.03. 1935 р., коли піковими, особливо для сходу України, були сумнозвісні 1932-1933 роки. Якесь покращення, в тому числі фінансове, очікується у серпні 2015, коли революційний Уран пройде по планеті великої удачі Юпітеру. Для України у цей час можливими є якісь позитивні фінансові рішення влади, можлива міжнародна допомога, якісь фінансові транші.

– Дехто прогнозує, що нинішні новообрані в Україні парламент та уряд не довго будуть керувати. Що пророкують зірки з цього приводу?

– Однозначно, упродовж найближчих двох років в Україні буде чимало змін у владі, перетасовок та перезавантаження влади, усіляких чисток. Планета Плутон – астрологічний чистильник – в 2015 особливо активна. Буде чимало обману, таємниць, ілюзій – як наслідок: згодом будуть жертви ілюзій, як серед людей так і серед влади.

Варто відзначити період з 18 жовтня до 2 листопада – період багатьох перепон для нашої країни. З 12 листопада до 26 листопада і далі аж до 1 грудня очікується сильна напруга, пов’язана зі структурами влади, якісь таємниці та занепокоєння у суспільстві.

– Для кого загалом у 2015-ому році буде прихильною фортуна? Як почуватимуться наступного року представники різних знаків Зодіаку?

– Наступаючий рік Кози буде вдалим передусім для творчих людей, спортсменів та шоуменів. Вдалими будуть партнерські стосунки, збільшиться кількість міцних шлюбів. У багатьох людей справи налагодяться лише наприкінці серпня. Головне – протриматися «на плаву» до цього часу.

У 2015-ому кардинальних змін у житті варто очікувати тим, хто народився у періоди: з 27.12 по 10.01; з 27.06 по 13.07; з 27.09 по 16.10.

Овнам, якщо вони будуть контролювати свої емоції, наступаючий рік обіцяє успіх. Наприкінці року їм варто задуматися про відкриття власного бізнесу.

Тельців очікують переміни в житті, особливо в любовній сфері. Вони прагнутимуть новизни. Стануть більш успішними.

Близнюки вступлять в новий рік в особливому настрої. Чимало їхніх планів у 2015-ому здійсниться. Їхні особисті стосунки будуть інтенсивними.

Для Раків наступний рік не самий простий, проте вони матимуть можливість вирішити свої проблеми та завести романтичне знайомство.

Левам важливо укріпити стосунки з близькими та керівництвом, щоб згладити проблеми у професійній сфері. Можливі фінансові труднощі.

Дівам з їх вродженим почуттям відповідальності рік видасться нелегким, але поступово вони досягнуть своїх цілей, якщо будуть готові до нових звершень.

Терези можуть зробити вирішальний крок у своєму житті. Фінанси варто заощаджувати.

Скорпіони, якщо поставлять перед собою правильні цілі, зможуть досягти висот як в кар’єрі, так і в фінансах.

Стрільці поступово налагодять особисте життя та професійну кар’єру. Знайдуть однодумців.

Козероги подолають життєві складнощі своїми силами. Не варто брати позик.

Водолії завдяки своїй комунікабельності досягнуть успіху в бізнесі. Щоб уникнути фінансових складнощів, необхідно вчасно завершувати розпочате.

Рибам наступаючий рік допоможе укріпити віру в свої сили та авторитет в колективі. Наполеглива праця допоможе збільшити дохід.

– Нещодавно Україну зачепила хвиля землетрусу. Чи загрожуватимуть Україні у 2015-ому якісь катаклізми?

– Під час цього землетрусу в Україні планета Марс була у напруженому аспекті до Плутона. Подібна ситуація, підсилена ще й скупченням планет, спостерігатиметься і в середині квітня 2015. У цей час цілком можливими є якісь природні катаклізми.

– Чи варто повністю довіряти зіркам?

– Зірки лише створюють на певний час ті чи інші умови – від людини залежить, чи використає вона ці умови чи ні. Астрологія – це точна наука, подібна до математики, де все читається згідно точно побудованих астрологічних карт із зазначенням руху планет, які так чи інакше впливають на людину. Скажімо, вплив Сонця на нас та природу є більш помітним. Давно відомо і про вплив Місяця на нас, воду (приливи-відливи), ріст рослин, жіночу природу тощо. Вплив інших планет на перший погляд менш помітний, але він існує, не залежно від нашого сприйняття. На жаль, упродовж століть астрологічні знання приховувалися від простих людей, їх забороняли – натомість багатії часто успішно користувалися послугами астрологів.

Варто також зауважити, що окрім людей, які роками професійно займаються астрологією, існує чимало шарлатанів, які видають себе за астрологів.

– Підсумуємо. Як варто поводитися у рік Кози? Що потрібно, щоб «задобрити» Козу?

– Оскільки Коза – домашня тварина, тому у 2015 варто більше уваги приділяти сім’ї, усьому екологічно чистому, а також здоровому способу життя. Зустрічати рік Кози (за східним гороскопом новий рік цьогоріч настане 19 лютого 2015) бажано вдома, у сімейному колі. На столі мають переважати зелень, овочі, фрукти, а також каші, з м’яса – курятина чи індичатина. Принесуть удачу синьо-зелені аксесуари, а також прикраси з дерева.

Розмовляла Ірина Запотічна-Ванчосович, для ІА ZIK

Show Buttons
Hide Buttons