Аваков розпустив ДАІ

Арсен Аваков розпустив увесь склад Державтоінспекції в Миколаївській області і оголосив конкурс на нову патрульну службу. 

Про це Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив на зустрічі з особовим складом Державтоінспекції в Миколаївській області.  Всього за штат Державтоінспекції вивели 312 осіб.

«Мені набридло дивитися в безсоромні очі даішників, які беруть гроші, мені набридло це терпіти, набридло робити косметичні зміни. Ми тут з губернатором не для приємних речей. Ми прийняли рішення, я підписав відповідний наказ: з сьогоднішнього дня весь склад ДАІ виведений за штат і звільнений з посад. У четвер офіцери мають прибути для визначення порядку атестації, ніхто не буде звинувачений огульно, але кожен повинен пройти це горнило. Кожен, хто хоче працювати в іншій, новій поліції і зможе це довести, – працюватиме. Я заявляю про початок конкурсного прийому в нову патрульну службу Миколаївської області», – сказав Арсен Аваков.

За його словами, з 27 липня в Миколаївській області почне працювати спеціальна група, яка здійснюватиме набір у нову поліцію, а через 2 тижні в область прибуде представники Київської патрульної поліції, які допомагатимуть нести службу. Сьогодні ж ДАІ на дорогах замінять спецпідрозділи «Миротворець», «Кобра» і «Миколаїв».

«Після підписання Закону «Про Національну поліцію», всі міліцейські підрозділи протягом 2-х місяців пройдуть переатестацію: або вони будуть служити в новій поліції, або вони будуть працювати в іншому місці. ДАІ буде ліквідовано, замість нього з’явиться патрульна служба, в ній будуть працювати тільки ті, хто готовий прийняти нові правила», – розповів Міністр.

Show Buttons
Hide Buttons