Будуємо Європу в Україні

Другого жовтня на базі Южноукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 представниками ЄС в Україні проведено брейн-ринг на європейську тематику «Будуємо Європу в Україні». У грі взяли участь 5 команд, учасниками яких були учні 10-11 класів з усіх шкіл та гімназії міста. Гра була дуже цікавою та змістовною адже – це розвага та, водночас, пізнання чогось нового.

Можливо,  вже хтось з дітей бував у країнах Європейського Союзу і, мабуть, звертав увагу на гарні дороги, цікаві будівлі, чистий громадський транспорт, усміхнених людей. Україна  теж прямує до такого рівня життя, проголосивши одним зі своїх пріоритетів більш тісну асоціацію з Європейським Союзом .Однак важливо розуміти, що країни Євросоюзу йшли до цього непростим шляхом упродовж тривалого часу. І ми хочемо, аби юні громадяни України дізналися трохи більше про ЄС, його історію та сучасність.

Юні южноукраїнці також нині зростають разом із непростими процесами, що ведуть Україну до зближення з Європейським Союзом. І важливо усвідомлювати, що ми – європейці. Ми маємо багато спільного. І коли діти підростуть, вони теж можуть долучитись до подальшої розбудови європейської України – в тому числі на високих посадах. При цьому важливо розуміти і бути щирими прихильниками європейської ідеї та найважливіших її цінностей: демократії, дотримання прав людини, рівності всіх перед законом, поваги до інших. Це – основи сучасного Європейського Союзу, які європейці пізнають з дитячих років.

Гра відбувалась у 5 етапів де учні демонстрували свої гарні знання з цієї теми. Вони були дуже активними та запальними . Діти володіли питаннями культури, мистецтва, історії, знали відповіді на різноманітні питання , які були підготовлені модератором  заходу. Невимушена атмосфера, дружнє спілкування і море насолоди від зустрічі залишаться в пам’яті дітей та представників ЄС в Україні.

Важко було обрати переможця, тому І – місце розділили команда «Ерудити» та команда «Гімназійні совенята»; ІІ – місце посіли команди «Україна» та «Молодь європейської України»; ІІІ – місце отримала команда «Європейська молодь».

Управління освіти, консолтингово – методичний освітній центр дякують педагогічним колективам   за якісну  підготовку дітей до заходу, а організатори – сподіваються на подальші зустрічі з учнями закладів освіти нашого міста.

Управління Южноукраїнської міської ради

Інф.:  http://www.yu.mk.ua

 

 

 

Show Buttons
Hide Buttons