ДОПОМОГА БІЙЦЯМ АТО

Олександр Палій відвіз благодійну допомогу

військовим в зону проведення антитерористичної операції

В ніч з 13 на 14 січня голова райдержадміністрації Олександр Палій від’їхав в зону проведення антитерористичної операції для передачі благодійної допомоги військовим частинам, де перебувають військовослужбовці з Арбузинського району.
Спільно з головою райдержадміністрації супроводжували вантаж депутат районної ради Павло Малішенко, помічник народного депутата Аркадія Корнацького – Сергій Ільчик та військовослужбовець, учасник антитерористичної операції Олександр Руснак, якого доправляли до місця дислокації після реабілітаційної відпустки в результаті отриманого перелому в зоні АТО.
14 січня волонтери в’їхали в с.Воздвиженка Донецької обл. – 2 лінія оборони, де відвантажили військовим половину провізії.
Цього ж дня в смт. Курахівка Донецької обл., що за 2 км. від с.Зоряне, де починається 1 лінія оборони, військовим відвантажено другу половину провізії. В цьому ж населеному пункті голова райдержадміністрації Олександр Палій разом з супроводжуючими залишилися на ніч, а о 04.00 ранку вирушили додому.
Військові радо зустрічали волонтерів, дякували за допомогу, підтримку і увагу, розповідали про ситуацію на фронті та ознайомлювали з умовами їхньої дислокації.
Олександр Васильович подякував солдатам за їх героїзм, мужність, патріотизм та вірність священному військовому обов’язку у захисті та збереженні територіальної цілісності України.
«В ці важкі часи нашим головним громадянським обов’язком є підтримка військовослужбовців, які відважно обороняють державні кордони від ворога та забезпечення надійного тилу, турбуючись про сім’ї та родини солдат», – зазначив Олександр Палій.
В зборі благодійної допомоги активно прийняли участь районні установи та організації. Дякуємо трудовим колективам районної державної адміністрації, управління соціального захисту населення, центральної районної лікарні, ЦПМСД, територіальному центру; керівникам господарств Олегу Юрченку ПП АП «Благодатненський птахопром», Сергію Філіпішену КСП «Полянка», Олександру Чебану ПРАТ «Оберіг», Олександру Остапенку СТОВ «Промінь» та народному депутату України Аркадію Корнацькому.
Спільними зусиллями вдалося зібрати тонну провізії, до якої увійшли продукти харчування: тушонка, консерви, яйця, сало, олія, хліб, булочки, пампушки, пиріжки, чай, кава, цукор, цукерки, печиво; теплі речі: термобілизна, шкарпетки, шапки, тільняшки; дві буржуйки та засоби гігієни.

Show Buttons
Hide Buttons