МАГІЧНИЙ КУБ

22 березня на базі Южноукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 відбувся VІ Міжрегіональний чемпіонат по Спідкубінгу.  У чемпіонаті  взяло участь 26 учасників, 10 із них – учні з міста Миколаєва. З вітальними словами та побажаннями успіху і перемоги до дітей звернулася  директор методичного центру Маленька Л.М.

Учасники чемпіонату змагалися у чотирьох раундах. До другого раунду ввійшло 15 учасників; до третього (півфіналу) – 10; до четвертого (фіналу)  – 5.

До фіналу увійшли  Невідомий Данило (м. Миколаїв), Петров Ігор (м. Миколаїв), Білохатюк Артем (м. Миколаїв), Підгурський Андрій (ЮЗШ №4),  Васецький Микита (Южноукраїнська гімназія №1).

Переможцями чемпіонату стали:

ЧЕМПІОН – Білохатюк Артем, учень 8-А класу Миколаївської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів №50, з результатом 12,81с.

ІІ-а швидкість – Підгурський Андрій, учень 6-Г класу, Южноукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4,  з результатом 18,16с.

ІІІ-я швидкість – Петров Ігор, учень 8-Б класу, Миколаївської гімназії №41, з результатом 22,21с.

Паралельно з визначенням кращого спідкубера  відбувався і конкурс на краще фото у номінації «ФотоКуб». Рішенням журі І місце із своєю фотороботою зайняв  Агамолов Арсеній – учень 8-Г Южноукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3. Також було розігране «випадкове місце»: щасливим володарем мобільного телефону стала учениця Южноукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Демченко Вікторія.

У рамках Южноукраїнського альянсу спідкубінгу на базі комунального закладу «Центр розвитку дитини» відбувся міський турнір  «П’ятнашки-2019», у якому взяли участь вихованці старших груп дитячих садків  та учні  І –х класів загальноосвітніх навчальних закладів міста.   Учасниками турніру стало 11 дітей, з яких 8 змагались  у номінації «Настільна гра», 3 учасника  боролись за перемогу у номінації «Он-лайн-гра».

У результаті змагань переможцями стали:

Малянов Володимир –  вихованець ЦРД «Гармонія»,  у номінації «Он-лайн-гра» –  з результатом 36,00с;

Роговий Ігор – учень ЮЗШ №4, у номінації «Настільна гра» – з результатом 29,00с.

Усі учасники отримали пам’ятні подарунки, переможці – нагороджувальні плакетки та цінні подарунки.

За організацію та  підготовку  заходу управління освіти висловлює подяку працівникам ЦДЮТ на чолі з директором  Волошиною Н.В. , ЦРД «Гармонія» на чолі з Левицькою Л.А., заступнику директора з виховної роботи ЮЗШ№4 Крижанівській І.В., педагогам-організаторам ЮЗШ №4 Плотніковій Я.В., Куксі Я. В., вчителям та учням загальноосвітніх навчальних закладів, вихователям та вихованцям дошкільних навчальних закладів.

Інф.: http://www.yu.mk.ua

Show Buttons
Hide Buttons