МИ ЧАСТО ГОВОРИМО ПРО МИР

Нам треба припинити бавитися із Росією та почати приймати рішення, які нас врятують

На переконання віце-спікера Верховної Ради Оксани Сироїд, повернути окуповані території на умовах «Мінська» можливо, але тоді ми втратимо державу. Аби ж її зберегти, зазначає віце-спікер, необхідно прийняти рішення про визнання російської агресії та окупації та про захист Збройних сил України.

«Ми так часто говоримо про мир будь-якою ціною, але забуваємо, що ми вже мали мир будь-якою ціною — і після Першої світової війни, і після Другої. Цей мир забрав 30 мільйонів життів українців. А нам потрібно сьогодні зберегти державу і вижити.

Хочу нагадати всім, що проект закону про особливий статус, так само як і Мінські домовленості — це фактично є російська юридична зброя проти України.

Я думаю, нам треба припинити бавитися із тією зброєю та почати приймати рішення, які нас врятують: рішення про визнання російської агресії та окупації, про визнання окупованих територій та визначення дат окупації. А головне — прийняти конституційні рішення про захист Збройних сил України, бо українські військові – це єдині наші миротворці», – наголошує Оксана Сироїд.

Також віце-спікер нагадує, чим нам обґрунтовували необхідність голосування про продовження дії особливого статусу для Донбасу. «Метою цього голосування було полегшити перемовини спецпредставника США Курта Волкера та Суркова. Я хочу нагадати результати цих перемовин, озвучені самим Волкером: він сказав, що це — крок назад. То кому ми допомагаємо і в чому? Велике питання», – підсумувала віце-спікер.

Інф.: https://samopomich.ua

Show Buttons
Hide Buttons