«НАШІ ГРОШІ» ПРО ВП “ЮУ АЕС”

Альтман за 121 мільйон збудує насосну станцію

Ташлицького водосховища ЮУ АЕС

ВП «Южно-Українська АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом». 14 червня за результатами тендеру замовив ПрАТ «Юженергобуд» будівельних робіт на 120,58 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Цьогоріч мають збудувати першу чергу комплексу споруд насосної станції №2 (НПТ-2) підживлення Ташлицького водосховища ЮУАЕС. Він розміщується на лівому березі річки Південний Буг і примикає до існуючих споруд насосної станції №1 (НПТ-1).

На будівельно-монтажні роботи піде 73,70 млн. грн., на обладнання – 45,20 млн. грн., а на пусконалагоджувальні роботи – 1,67 млн. грн. Гарантія на обладнання становить рік.

Найдорожчими серед обладнання виявилися щит КТПВП-0,4 із дев’ятьма шафами за 6,26 млн. грн. і два синхронні електродвигуни СДН2-16-74-6У3 по 3,45 млн. грн. за кожен.

За підсумковою відомістю ресурсів без доставки і ПДВ, кабель ПвЭВнгд-6 3х185 на 3,14 млн. грн. коштує 1 320 грн./м. У відкритих джерелах його ринкові ціни відсутні.

Забезпечення виконання договору складає 5% його вартості. На заробітну плату піде 4,21 млн. грн., тобто 6% вартості будівельно-монтажних робіт. На прибуток відведено ще 3% – 2,07 млн. грн. Переможна пропозиція на 0,1% нижча від очікуваної вартості закупівлі.

Єдиним конкурентом було місцеве ПП «Технобуд» Анатолія Харченка зі статутним капіталом 5 тис. грн., причому ніхто не знижував ціну під час аукціону.

Акціонерами банкрутуючого з 2007 року місцевого «Юженергобуду» є Анастасія Ясеницька (83%) з Вознесенська Миколаївської області та ТОВ «А-Трейд» (14%) Олександра Альтмана, відомого через рейдерське захоплення телеканалу ТВі за часів Януковича.

Компанія «Юженергобуд» володіє пакетом у 10% акцій ПрАТ «Укратоменергобуд»(«УАЕБ») на чолі з Геннадієм Фостіковим, який раніше був заступником голови правління і технічним директором «УАЕБ». Раніше «УАЕБ» очолював Валерій Штогрін – власник ТОВ «Енергетичні інвестиції», яке володіє 89,1% акцій цього підприємства.

http://nashigroshi.org

Show Buttons
Hide Buttons