НАШІ – НАЙКРАЩІ?

На офіційному сайті Южноукраїнської міської ради (http://www.yu.mk.ua ) нещодавно  розміщено повідомлення під назвою «НАШІ – НАЙКРАЩІ!», в якому йдеться про те, що: «Місцеве комунальне підприємство на загальнодержавному рівні визнано одним з найкращих у галузі. «Житлово-експлуатаційне об’єднання», очолюване Зінаїдою Гульман, посіло високі позиції в національному бізнес-рейтингу і отримало звання «Лідер року 2018». Це підтверджують Національний сертифікат та медаль. За результатами загальнодержавного економічного ранжування суб’єктів господарювання в ТОП-100 державних та комунальних підприємств, Южноукраїнське КП ЖЕО займає восьму позицію (золото рейтингу) за показником «Динаміка вартості чистих активів». Серед суб’єктів господарювання Миколаївської області за показником «Чистий дохід від реалізації продукції, товарів, робіт та послуг» наші комунальники визнані найкращими».

Приємно усвідомлювати, що наші комунальники на загальноукраїнському рівні досягли висот. Та чи відповідає висока нагорода южноукраїнських комунальників сучасному рівню утримання соціальної і житлової  інфраструктури міста? Багато жителів Южноукраїнська вважають, що нашим комунальним службам ще рано підійматись на зоряний олімп у комунальних справах.

Кілька місяців тому комунальні платежі, на приклад, за 3-кімнатну квартиру, збільшились  майже на 100 грн. Від цього підвищення жителі більшості будинків, що на обслуговуванні ЖЕО, не отримали нічого: ні ремонтів у під’їздах, ні  поліпшення благоустрою території, ні  нормального денного освітлення на сходах. До речі, важливо зауважити, що якщо квартири у будинку приватизовані і самі жителі відповідають за їхнє утримання, то за стан під’їзду відповідальний персонал ЖЕО, якому сплачуємо комунальні платежі. І не тільки за утримання  сміттєпроводів і прибирання сходів… У місті ще чимало під’їздів у житлових будинках, в яких ремонт не проводився з дня передачі житла в експлуатацію.

Можна цілу «поему» написати про стан нічного освітлення міста. До дитячих садків увечері батьки за своїми чадами ходять вже з ліхтариками. Для вечірніх прогулянок містом теж не завадить додаткове освітлення, адже можна втрапити  в «капкани» на тротуарах, залишені ремонтниками. І це за парканом потужної атомної електростанції…

Перелік міських негараздів на комунальному фронті можна продовжувати, але хочеться, щоб високий рейтинг наших комунальників на загальнодержавному рівні співпадав з відповідною оцінкою мешканців Южноукраїнська.

Show Buttons
Hide Buttons