“Нібулон” відроджує Південний Буг

Розпочато будівництво нового перевантажувального термінала

23 жовтня с. Бузьке відбулася урочиста закладка нового перевантажувального термінала компанії «НІБУЛОН» філії «Прибужанівська».

«НІБУЛОН» продовжує втілення започаткованої Президентом комплексної програми з відродження річки Південний Буг як головної транспортної артерії Миколаївщини на місцях. Участь у заході в с. Бузьке взяли мешканці більше ніж 10 населених пунктів Лівобережжя та Правобережжя Південного Бугу, які щиро підтримали початок будівництва нового термінала компанії «НІБУЛОН».

«Мій трудовий шлях починався тут на Вознесенщині, на станції Трикратне Олександрівської селищної ради, – звернувся до присутніх Герой України, генеральний директор компанії «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський. – З цими роками пов’язані можливо мої найкращі юнацькі роки, період становлення мене як професіонала. Дякую, за той неоцінимий досвід роботи, який я отримав працюючи разом з вами, освоюючи нове виробництво Трикратського комбінату хлібопродуктів. Ми разом, пліч-о-пліч навчилися боротися і виживати у ті важкі часи, тому сьогодні мені дуже приємно повернутися сюди в якості інвестора і керівника великої успішної компанії, щоб будувати нове сучасне підприємство. Це початок великої справи – ми будемо отримувати зерно від товаровиробників найкоротшим шляхом, потім річкою, не розбиваючи автошляхи, транспортувати його до Миколаєва».

22 жовтня стартували днопоглиблювальні роботи на Південному Бузі – власними силами, починаючи із с. Сапетня Миколаївського району компанія «НІБУЛОН» розпочала відродження ключової водної магістралі Миколаївщини.

Сучасне високотехнологічне комп’ютеризоване підприємство у с. Бузьке стане третім елеваторним комплексом компанії на Миколаївщині і другим терміналом на р. Південний Буг та буде збудоване до 01 червня 2016 року – початку приймання зерна нового врожаю.

В підтримку нового будівництва виступила голова Вознесенської районної державної адміністрації Наталія Баланюк: «Сьогодні я бачу представників не тільки Бузької, але й Дорошівської, Олександрівської, Прибужанівсьої сільрад. Це говорить про те, що весь район зацікавлений у реалізації цього інвестиційного проекту, незалежно від того, на чий землі будується новий об’єкт, адже від цього виграють всі. Це робочі місця, додаткові кошти в бюджет, це утримання садочків, це можливість не закривати школи та бібліотеки і інші заклади соціальної сфери».

Наталія Баланюк згадала, як у 2010 році прийшла на посаду сільського голови і була отримана декларація на початок будівельних робіт, але нажаль старт цього будівництва затягнулося до 2015 року: «В душі сьогодні радість, серце співає, сонце сяє і ще раз підтверджує: нам не страшні хмари. Адже ті справи, які дійсно гарні, які дають наснаги та надію, такі підприємства, як «НІБУЛОН», не зупинити, незважаючи на різні перешкоди, вони йдуть вперед».

Джерело: Прес-центр

«Нибулон» продолжает реализацию комплексной программы

по возрождению р.Южный Буг

23 октября 2015 г. в с.Бугское (Вознесенский район, Николаевская обл.) состоялась торжественная закладка нового перегрузочного терминала компании «Нибулон» филиала «Прибужановский». Об этом сообщает пресс-служба компании.
За день до этого, 22 октября стартовали дноуглубительные работы на Южном Буге – собственными силами, начиная с с.Сапетня Николаевского района компания «Нибулон» начала возрождения ключевой водной магистрали Николаевщины. Сегодня глубина этой реки районе Вознесенска 1,30 м, а всего 25 лет назад было 3 м. Река обмелела. В планах компании уже следующей осенью дойти до Вознесенска и к реке Мертвовод.
Благодаря этому будет перевозиться до 1 млн. т строительных материалов в г.Николаев, начнут работать заводы по добыче щебня, гранита. Будет перевозиться около 1 млн. т зерна из Вознесенского района, Первомайского, с Кировоградщины. Это позволит снять до 50 тыс. крупнотоннажных автомобилей с автодорог. Уже сегодня проектируются пассажирские суда, которые будут через год ходить по реке Южный Буг, соединяя и Новокантакузовку, и Бугское, и все села Правобережья Южного Буга с Вознесенщиной и с Новой Одессой.
По словам генерального директора компании «Нибулон» Алексея Вадатурского, этот проект «Нибулон» планировал реализовать шесть лет назад, но в течение этих лет компании не давали разрешение на выполнение данных работ: «Только благодаря тому, что сменилась власть, сменилось руководство в государстве, сменилось руководство района, области, мы меньше чем за год получили все разрешительные документы для выполнения всех этих работ. Таким образом, сегодня есть все основания считать легитимным выполнения всех строительных работ нашей компании».
Современное высокотехнологичное компьютеризированное предприятие в с.Бугское станет третьим элеваторным комплексом компании на Николаевщине и вторым терминалом на р.Южный Буг и будет построен к 1 июня 2016 г. – началу приема зерна нового урожая.
В присутствии всех гостей Алексею Вадатурский вручил директору филиала «Прибужановский» декларацию на начало выполнения строительных работ. По словам А.Вадатурского, на этой стройке будет забито 2700 свай, будут загружены заводы железобетонных изделий м. Николаева, Вознесенска, Южно-Украинской АЭС, смонтировано около 3 тыс. т металлоконструкций, задействованы около 45 строительных организаций, а это рабочие места для около 1500 работников на период строительства.
«Вы своими глазами увидите, что такое строительный стандарт и темп работы компании «Нибулон». Это новая жизнь для ваших сел, новые инвестиций, новые рабочие места. Таким образом, это событие никого не оставит в стороне и, я убежден, все почувствуют те положительные изменения», – подчеркнул он.

Show Buttons
Hide Buttons