НОВИНИ АРБУЗИНСЬКОГО РАЙОНУ

В черговий раз з гуманітарною місією в зону бойових дій

відправляється наш волонтер Сергій Соломон

Активно до акції із збору долучилася заступник головирайдержадміністрації, виконувача функцій і повноваження голови райдержадміністрації Алл Василенко, державні службовці та працівники трудових колективів. Все вдалося зібрати за кілька днів і вже сьогодні Алла Василенко передала Сергію Соломону та Євгену Гризоглазову зібрану допомогу.

«Наші вояки попросили передати їм чай, каву та цигарки. Тому в першу чергу ми збирали саме їх. Наші працівники вже не вперше підтримують подібні ініціативи. Працюватимемо у такому ж режимі і надалі, аби наші хлопці на Сході знали, що вони там не самі, і що ми допоможемо їм чим зможемо», – розповіла Алла Олександрівна.

Рішенням XXXIV сесії  7 скликання Арбузинської районної ради  від 20.04.2018 року було виділено 44 000 грн. для організації відпочинку та оздоровлення 14 дітей пільгової категорії Арбузинського району в дитячому оздоровчому таборі «Лісова казка» с. Лісове Братського району.

На відпочинок направлені діти учасників АТО, діти сироти, діти з малозабезпечених та багатодітних сімей с. Агрономія, Новоселівка, Іванівка, Костянтинівка.

Перебування дітей  в таборі було цікавим, веселим, емоційним та насиченим. Діти повернулися з гарними враженнями та спогадами про цікаві пригоди.

Відбулося виїзне засідання робочої групи із сприяння організації карантинних заходів

7 серпня заступник голови райдержадміністрації, виконувача функцій і повноваження голови райдержадміністрації Алла Василенко провела виїзне засідання робочої групи із сприяння організації карантинних заходів на території Арбузинського району. Обстежували ділянки автодоріг Т-15-10 та Н-24 за межами населених пунктів. В результаті обстеження було виявлено карантинний бур’ян – амброзію полинолисту на узбіччі доріг. В зв’язку з чим сьогодні відбудеться засідання робочої групи на яке буде запрошено ЮДЕД ДП «Миколаївоблавтодор»для ліквідації карантинного бур’яну.

Підготовка до опалювалюного сезону

Сьогодні  заступник голови райдержадміністрації, виконувача функцій і повноваження голови райдержадміністрації Алла Василенко провела нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації з продовження підготовки до початку опалювального  періоду 2018-2019року.

«Наше завдання – якісно підготуватися до цьогорічного опалювального сезону. Окрім обов’язкового переліку заходів, що традиційно виконуються в межах підготовки до початку опалювального сезону, окрему увагу прошу звернути на здійснення заходів енергоефективності та енергозбереження, що дозволить заощадити кошти», -наголосила Алла Олександрівна.

Питання забезпечення житлом учасників АТО та їхніх сімей

є надактуальним в усіх регіонах України

Адже за обставин, які створилися нині в державі у зв’язку із браком коштів, важко сподіватись лише на дієвість цільових державних програм. Наші ветерани потребують підтримки. Так за допомогою у придбані житла за рахунок коштів місцевого та обласного бюджетів до управління соціального захисту Арбузинської райдержадміністрації звернувся учасник антитерористичної операції на Сході України, житель с. Любоіванівка Бобок О.М..

На минулому тижні в.о. начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації  Лимарь Н та  в.о. Любоіванівського сільського голови Шевченко Н. оглянули обраний для придбання будинок. Поспілкувалися з власником будинку та обговорили порядок  і умови придбання житла.

За повідомленнями офіційного сайту Арбузинської райдержадміністрації.

Show Buttons
Hide Buttons