Благодійне колядування

Новорічні та різдвяні колядки й щедрівки – давня традиція українського народу, яка досі живе, розвивається і радує у зимові свята. Цього року учасники святкового вертепу вітали вознесенців у переддень Нового року за старим стилем, на Маланку – це один з найдревніших, містичних і особливих українських звичаїв. А у нашому місті – це не лише розвага, але й добра традиція колядувати на користь благодійності для вирішення соціально важливих потреб громади. Цього року метою традиційного благодійного колядування став збір коштів на підтримку програми Фонду громади Вознесенська «Банк молодіжних ініціатив».

Цьогоріч група щедрувальників учнів та педагогів загальноосвітньої школи №5 спільно з благодійним Фондом громади Вознесенська колядували для трудових колективах нашого міста. Учасники вертепу перевдягнулися у костюми казкових та реальних героїв сьогодення (козу, Маланку, мисливця, доктора, міліціонера), здійснюючи обходи і привітання, під час яких славили добрих людей, бажаючи їм здоров’я і достатку на весь рік, за що й отримали щедру нагороду. Для підтримки молодіжних ініціатив та проектів цього року колядувальники зібрали 8339 грн.

Святковому вертепу – завжди раді, доросле покоління розчулено згадує давні традиції, власне дитинство та знайомі щедрівки та колядки. Оскільки дуже добре, що сучасні діти з повагою ставляться до національної культури, а народне коріння проходить через всі покоління. Наші національні релігійні свята сьогодні – не лише національна візитівка, а ще одна з можливостей доторкнутися до добрих традицій благодійності та єднання громади.

Щорічне благодійне щедрування – стало вже справжньою доброю традицією для вознесенців, яку радо підтримують і діти, і дорослі. Щиро вдячні ініціативному, активному молодшому поколінню, а також всім небайдужим, чуйним людям, що підтримали дитячу ініціативність та відгукнулися до вирішення проблем та потреб нашої громади!

Show Buttons
Hide Buttons